Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem talál az ember munkát?

Miért nem talál az ember munkát?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok,7 éve élek munkanélkuliként alkalmi munkavállaloként, van egy szakmám festö ,tapétázo és nem kapok abban sem munkákat pedig állitolag hiány van,és ezáltal nem tudtam tapasztalatot szerezni.

Voltam ilyen támogatott tanfolyamon vagyonorit tettem le, és szintén ez van nuku bejelntés, nincs rendesen megfizetve 700as orabérek vicc.

És itthon kel ulnom ,várnom a csodát és ez pokoli,napi 12-orán keresztul bongészem az álláskinálatokat, vagy nem jeleznek vissza, vagy tapasztalat kell, vagy édesfiam nem leszel bejelntve,csak alkalmiban.

És mivel panellakásban lakunk,ez pokoli kibirni, bediliztem mégis csak 6 évröl beszélunk és nem tudtam elindulni.

Festöként csak ilyen alkalmi egy egy napos munkáim voltak,feketén persze.

Ugy volt megyek egyetemre, hiszen kituno érettségim van, de egyetem az drága, és azzal sem biztos hogy tudnék munkát találni.

Kapcsolatok kellenek ami nekem nincs, és,soha nem is volt.


2018. júl. 12. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Azért ezt nehezen tudom elhinni, hogy festőként nem találsz melót. Sógorom is festő, és nem győzi a melót. Bátyám is festő, rengeteg melója van. Vagyonőröket is állandóan keresnek, főleg nagy plázákban.

Valamit nagyon rosszul csinálsz.

2018. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Nem találsz, nem találsz a kutya f.át nem találsz. Menj gyárba leszopják a ..dat, mint általába minden pasinak mindenhol.
2018. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát , vállalkozással lenne munka,na de nekem arra sincs pénzem hogy megvegyem hozzá a szukséges dolgokat, aztán hirdetni is magamat.
2018. júl. 12. 17:38
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Te csak kifogásokat gyártasz, hogy miért nem dolgozol 6 éve. Van munka, és igen akár gyárba is el lehet menni. Ha valaki akar az tud dolgozni.

Csak megjegyzem. Egy jó barátom gyárban dolgozik raktárban. Nem álmai melója, de havi 200 ezret hazaviszi. Több mint a semmi.

2018. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Gyárba 3 muszakba,monotom munkára ahol a sok zsi.... f..s irányit? Na köszönöm én oda nem.
2018. júl. 12. 17:45
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Csak az nem talál munkát, aki nem akar. Lusta vagy, mint a here. Nem tudom, ki tart el, de már régen kitettem volna a szűrödet a helyében. 40-50 éves nők robotolnak gyárban 3-4 műszakban, és még a családot is ellátják otthon, te meg itt rinyálsz 26 évesen? Szégyen.
2018. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez van, kimondta hogy a családom tart el? Eladok veszek a neten amibol havi 100-150 ezer kijon
2018. júl. 12. 17:48
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

# 5: Akkor meg ne írd ki , hogy : Miért nem talál az ember munkát


Mert nem is akarsz dolgozni, ennyi.

2018. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Én 5 évig dolgoztam gyárban. Nem válogattam amikor fél évig munkanélküli voltam. Okos, kulturált embernek tartom magam. A főnököm normális férfi volt. Persze voltak akik kritikán aluliak voltak, de nem foglalkoztam velük. Állandó délelőttős voltam. Jól kerestem.

Szóval az, hogy te szerinted idétlenek dolgoznak, és ebből nem kérsz akkor mégis minek nyafogsz?

Te nem is akarsz dolgozni, inkább szívod a szüleid vérét ingyenélőként. Én tuti páros lábbal rúgnálak már ki, mert lusta vagy.

2018. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Mekkora kamu vagy..

Nem váltod ki a vállalkozóit mert nincs rá pénzed. Nem mész egyetemre mert nincs rá pénzed. De havi 150 ezret keresel a neten.. Szerinted bárki is elhiszi a sületlenségedet? A vállalkozói se kerül ennyibe..

2018. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!