Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki kancsal, annak okozott...

Aki kancsal, annak okozott gondot a munkameresés? Tapasztalatokat várnék!

Figyelt kérdés
2019. júl. 15. 15:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Munkakeresés*
2019. júl. 15. 15:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Igaz, hogy az én kancsalságom csak bizonyos szögekből látszik (a tükörben pl. én nagyon látom), de ettől függetlenül igyekszem úgy élni, hogy egyáltalán nem is gondolok erre.
2019. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem igen, mert utálom magam emiatt. Sportos testalkatom van, sokan vonzónak tartanak, de a szemkontaktustól jobban félek mint egy ökölnyi darázskupac csípésétől. Tehát egyedül vagyok, és nem dolgozom. Volt már öngyilkossági kísérletem. Pedig tudom, hogy sokkal pocsékabb helyzetben is élnek emberek, de nekem nem megy. Nagyon vágyom a halálra.
2019. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!