Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel honorálja a munkáltató...

Mivel honorálja a munkáltató hogy sok éve ott vagyok ha béremelést nem ad, ugyanakkor újabb és újabb munkaköri leírásba bele sem férő feladatok meg vannak?

Figyelt kérdés

Tehát emelés nuku 5 év után se, de újabb és újabb feladatkörök ráadásul olyanok amikről felvételkor szó se volt, munkaköri leírásban benne sincsenek. Ezek vanak emelés az nincs.


Mivel honorálja sokéves ittlétemet és a hozzáállásomat ? Hogy vállalok midnent és nem úgy vagyok mint egyesek akik közlik: nincs benne a szerződésben nem vállalom!!


2019. júl. 15. 19:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%
Normális esetben nem rúgnak ki ha 5 év után szólsz hogy emelést szeretnél hanem akkor megtárgyaljátok a dolgot. Ha tényleg ilyen lenne a főnököd akkor meg nem dolgoznál ott hanem mennél a sparba. Mire jó ez a műhiszti amit itt levágsz?
2019. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

"Ezek szerint nem végzel olyan jó munkát"



nehezen értelmezhető a "jó" munka fogalma egy olyan helyen ahol az emberek 3/4 része elhúzott már (voltunk 40en most vagyunk 12en) és már a telefont is gond ki vegye fel mert arra sincs már ember....


Szóval azért akármilyen is vagyok jobban kéne becsülni mert legalább VAGYOK ami nem mondható el az itt dolgozók 3/4 részéről...


JA ÉS!!! 15 éve lassna itt vagyok. Ha olyan szar vagyok miért tartanak 15 éve? Miért nem vágtak ki? Hát egy szar melóst ki kell rúgni nemde?

2019. júl. 15. 20:29
 13/25 anonim ***** válasza:
Most írtad hogy alig van ember és meg se kell fizetniük mert kussban dolgozol, felteszem ezért nem rúgtak ki. 15 év alatt nem tudtál találni semmi jobbat? Azért ezzel nem a munkáltatód járatod most le hanem saját magadat, nem hiszem el hogy van ilyen életképtelen ember.
2019. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

"mert kussban dolgozol, felteszem ezért nem rúgtak ki“



DE MIT TEGYEK ?? MIT?


elképzelni nem tudom! Hát ha én azt merészelném mondani a főnökömnek hogy ennyiért nem dolgozom akkor már mutatná is az ajtót.


Ennyi!! Hát akkor mit tehetek?? Semmit. Ez van tűrni kell.

Inkább ez mint a közmunka életfogytig.

2019. júl. 15. 20:44
 15/25 anonim ***** válasza:
En egy roma, fiu vagyok ozdrol, velem is ez volt feljottem pestre segedmunkasnak, most 400 fölött keresek, lehet irigykedni ram, de szerimtem csinald te is ezt
2019. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Most emeltek 2-szer bért a Sparban, de nem mész el jobb fizuért oda amikor kb úgy írod le mintha terrorban dolgoznál? Ennyi év alatt nem volt egyetlen állás se ahova át tudtál volna menni? Már nem igazán tudok mit írni, tudom hogy kamu a kérdés de már maga a tény hogy ilyen gázosan próbálnád magad sajnáltatni 😂😂 najó én nem bírom tovább, majd vki más szórakoztat
2019. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%

Hát nézd, barátom!


Elméletileg bemész a főnöködhöz, szépen nyugodtan elétárod, hogy évek óta ugyanaz a fizetésed, te évről évre jól teljesítesz, szaporodnak a feladataid, úgy érzed, hogy ezt a juttatásokban is követni kellene.


Tanácsolnám ezt bárkinek. De a te idegbeteg hozzáállásoddal ezt ne próbáld ki, mert jobb esetben csak visszazavarnak az íróasztalodhoz, rosszabb esetben ki is vágnak, miután rádlőcsölnek 3x annyi feladatot, amiben törvényszerű, hogy hibázol, vagy határidőt nem tartasz, és fegyelmivel kivágnak, végkielégítés sem jár.


A korábbi válaszolók jól látják, azért ennyi a fizetésed, mert a melót ennyiért is megcsinálod, szó nélkül. Már attól agyfaszt kapsz, ha csak rágondolsz erre az egyeztető beszélgetésre, biztos, hogy nem fogsz bemenni.


Ha meg közszféra, akkor ez van, nem véletlen, hogy 40-ből már csak 12-en vagytok.

2019. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Megtárgyalni??? MIT? A főnök válaszát mondom előre: ez van nem tetszik menj el."


Bárcsak tököt növesztenél, a főnök kirúgna, elmennél a sparba ahol normális munkahelyed lenne jófizetéséért és nem ide írnál ki napi 20 kérdést.

2019. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Balázska, azért nem emelnek fizetést, mert még mindig ott vagy, és minden xart rád lehet bízni, mert jó bolond vagy, te megcsinálod ennyiért is.


Ha nem tetszik, menj el a Sparba. Ha nem akarsz menni, akkor meg ne kérdezd meg minden nap kétszer ugyanezt.



Ez nem a pszichológusod magánrendelője. Kvára unja már mindenki ezt a verklit.


Szegény Balázs idejön, pattog, hogy neki mennyire xar. Megírják öten, hogy váltson. Elkezd ordítani minden válaszolóval, meg sápítozni, hogy nincs más, csak ez vagy a közmunka.

2019. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
60%

Tuti fizetnek neked, hogy ugyanazt a temat ezerfelekeppen kerdezd meg, mert meg mindig nem altal le.

Amugy szerintem mar rauntal volna.


Tovabbi sok sikert!

2019. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!