Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel honorálja a munkáltató...

Mivel honorálja a munkáltató hogy sok éve ott vagyok ha béremelést nem ad, ugyanakkor újabb és újabb munkaköri leírásba bele sem férő feladatok meg vannak?

Figyelt kérdés

Tehát emelés nuku 5 év után se, de újabb és újabb feladatkörök ráadásul olyanok amikről felvételkor szó se volt, munkaköri leírásban benne sincsenek. Ezek vanak emelés az nincs.


Mivel honorálja sokéves ittlétemet és a hozzáállásomat ? Hogy vállalok midnent és nem úgy vagyok mint egyesek akik közlik: nincs benne a szerződésben nem vállalom!!


2019. júl. 15. 19:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

De hát miért nem váltasz?!


Munkaerőhiány van, jó napot kívánok!

Most a legkönnyebb váltani. Engem egyik helyről elküldtek, pár hét múlva másik helyen kezdtem, ráadásul 140 ezer forinttal több pénzért.


Addig válts amíg nincs válság, utána nehezebb lesz!

2019. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Versenyszférában nem kötelező X évente emelni a fizetést, mint ahogy bértábla alapján kell a közszférában, egyedül a minimálbért és garantált bérminimumot kötelező megadniuk amikor épp emelik őket." --- Azt sokan nem tudják, hogy közszférában a 17 évvel ezelőtti bértábla szerint a emelik a fizetést, így 20-50év munkaviszony után érné el csak a minimálbért, tehát nem a minimálbérre mennek az emelések.


Tanárként az évek alatt összesen 21,43% emelést kaptam, ezért sokan irigyelnek is, de még mindig minimálbér alattira jön ki, amit kompenzálnak a minimálbér értékére.

Elmúlt pár évben emeltek a fizetéseken rengeteg újságcikk szólt róla, de amikor a tanároknak emelték besoroltak egy csomó embert az oktatási munkát segítők közé, mikor a segítőknek pedig átsoroltak oktatónak, ami jogilag legális eljárás.


2024-ben fogom túllépni a minimálbért az előírt emelések értelmében, de remélem előbb emelik a minimálbért, amit szerencsére kötelesek megadni.

2019. júl. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kérdező 2 napja írtad, hogy br. 230e-re emelték a fizetésed, de te tudod, hogy 300e-et kapnak rád bérköltségként, előtte br. 165e-et kerestél.


Tudom, hogy kamu a kérdésed, de legalább lenne benne egy kis logika!

2019. júl. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
60%
"Azt sokan nem tudják, hogy közszférában a 17 évvel ezelőtti bértábla szerint a emelik a fizetést, így 20-50év munkaviszony után érné el csak a minimálbért, tehát nem a minimálbérre mennek az emelések." - De ezt a versenyszférára írtam, ott be kell tartaniuk ezt az emelést hogy ha ha pl egy operátor minimálbért kap akkor ha azt emelik automatikusan emelni kell az alkalmazott fizuját. Diplomával évekig nem érné el a fizum a minimálbért, habár minden egyébbel ki kel egészíteniük hogy az meglegyen, de nem is értem miért megy várki oda dologzni még.
2019. júl. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Most ne hari de mit is kene honoralni hogy tobb eve ott vagy? Ez a te dontesed s nem az ove. Miert nem mentel mashova. Annyira birom ezt a panasz megy de tettek semmi ja meg azt is elfelejtjuk h vegulis a penzt magadnak keresed tehat felfoghatjuk ugyis hogy nem kell tobb evet ott lenned nem honoralja te felmondasz s nezed a falat s ragod a vakolatot a kenyer helyett☺ha vhol nem jo akkor valtani kell ennyi.
2019. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!