Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún erre mi a megoldás?

Állásinterjún erre mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Hallottam már olyanról vagy lehet olvastam, hogy megkérdezik a jelentkezőtől, hogy jellemezze magát, mi a pozitív és a negatív tulajdonsága.

Lehet én nem vagyok képben de erre a kérdésre hogy lehet normálisan válaszolni?

Valami pozitívat mondok magamról, nyilván nem az önteltség benyomását keltve, ez még talán rendben van.

De hogy lehet úgy negatívat mondani, hogy nem sül el rosszul? Hiszen ami negatív, az csak csökkenti az esélyem.

Például mi az amit lehet mondani, mi az amit nem?



2019. júl. 15. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajlamos vagyok túl sokat dolgozni.

Túl szigorú vagyok saját magamhoz.

Néha szabadidőmben is a munkán gondolkodom.

2019. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván olyat kell mondani ami igazából pozitív, ha pl pörgős munka akkor hogy nehezen viseled a monotonitást és folyton kell a kihívás, ha a precizítás a fontos hogy hajlamos vagy a legapróbb részletre is nagy hangsúlyt fektetni stb. Ne olyat mondj hogy pocsék vagy a határidőkkel vagy hogy nehezen dolgozol másokkal együtt.
2019. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Látom a jószándékot az 1-esnél, de nehogy olyat mondj, hogy hajlamos vagy túl sokat dolgozni vagy szbadidődben is munkára gondolsz. Ez már lerágott csont, max. a kezdő interjúzók mondanak ilyet, nem fogják komolyan venni.

A 2-es példái nekem is tetszenek.

2019. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg minden az előadásmódtól függ. A "szép a szemed" is lerágott csont udvarláskor, de aki jól használja, ugyanúgy eredményt tud vele elérni, mint 50 évvel ezelőtt ;)
2019. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem ide írtam hogy HPV pozitív? megint sikerült szólásszabadságot elbaltázni? :D nem HÍV-et írtam hanem HPV-t. Imbecilió.
2019. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!