Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sokan 30-40 felett hogy lehet...

Sokan 30-40 felett hogy lehet hogy nem támogatják a szüleiket és még pénzt is elfogadnak tőlük?

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
18 évesen szakadj le róluk, járj egyetemre önerőből, majd 30 évesen kezdd el tamogatni őket. Sok sikert!
2019. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mar 18 fölött tamogatnod kene a szüleid
2019. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán értem mi ezzel a probléma. Ha a szülő nincs rászorulva a gyereke támogatására, sőt inkább a "gyerek" van rá, akkor mi ezzel a baj?
2019. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg úgy, hogy a szülők jobban állnak anyagilag, mint a felnőtt gyerek.

Szerintem ez akkor gond, ha a szülők sem állnak jól, és a felnőtt gyerek kihasználja őket, és az ő megélhetésük is veszélybe kerül a felnőtt gyerek miatt.

2019. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Az exemnek pl 30 évesen is az anyja fizette a telefonszámláját. Szülinap/karácsonykor ha az anyja megkérdezte, mit szeretne kapni, mindig 20-30 dolgokat sorolt, az anyja meg igyekezett akár kettőt-hármat is megvenni, hogy örüljön. Ez számomra is furcsa volt, nálunk pont hogy mióta én jól keresek, azóta van az, hogy én veszek a szüleimnek nagyobb ajándékot, cserébe szülinapra meg mondjuk egy tortát kérek, karácsonyra meg valami kisebb dolgot, amire úgyis pont szükségem van (legutóbb pl egy konyhai mérleget). És az exem anyja még talán rosszabbul keresett, mint az én szüleim, ráadásul egyedül volt, hitellel. Gondot okott neki egy új porszívót megvenni, mikor a régi elromlott, de az exem szó nélkül elfogadta a karácsonyi ajánldékokat 50+ ezer értékben. Ő ezt egyáltalán nem tartotta furcsának, így nőtt fel.
2019. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, miért kell állandóan mások pénztárcájában turkálni, de ez már a sokadik ilyen jellegű kérdés itt :/
2019. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Szüleim ketten együtt körülbelül 6-szor annyit keresnek, mint én. Hova kellene támogatnom őket? :D Mondjuk én se várom tőlük, de lol. :D
2019. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
ha nem pénzben akkor segítséggel kell támogatni de vissza kell adni a felnevelést akár tetszik akár nem.
2019. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Faterom 3-or többet keres, de mivel masszív alkoholista+láncdohányos nem költ 1Ft-ot sem élelmiszerre, sem pedig számlákra, így ezt mind én fizetem.


2 hétig partizik, majd fűnek fának szid, hogy nem támogatom semmivel és nem adok neki pénzt, akkor sem ha könyörög érte... Aki látott már egy piást, az mindet ismeri!

2019. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%

#8

Milyen segítségre gondolsz? Menjek át porszívózni? :D

2019. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!