Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetés ez? Megéri...

Milyen fizetés ez? Megéri ezért közgazdásznak tanulni?

Figyelt kérdés

[link]


Így is találnak embert, biztos lesz aki elvállalja.



2019. júl. 20. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg állami szektor.
2019. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hiszed vagy, sem nem ez az, egyetlen allas ezzel a vegzettseggel
2019. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Debrecenben, brutto 195.000 Ft,


Azért hidd el, h a közgazdászok, ennek a többszöröset keresik.

2019. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Hát annak idején a diploma után én bruttó 100al kezdtem egy önkormányzati cégnél, most ennek a harmincszorosánál tartok, szóval kitartás, jó lesz az.
2019. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Klasszik közgazdász logika...


Elöször is mikor volt az amikor kezdtél?

Másodszor ha mindenki szr fizetéssel kezd akkor abból következik, hogy ők is 30x annyit fognak keresni?

2019. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem tudom, előzők,hogy ti hol laktok, de én vidéken, Nyugat-Magyarországon, közgazdász diplomával pénzügyi asszisztens pozícióban bruttó 330 ezerrel kezdtem, 0 tapasztalattal egy autóipari cégnél.

Ezt máshol junior kontrollernek szokták hívni.



A közszféra egy vicc, be nem tenném oda a lábam, mint munkavállaló.

Amennyi ott fizetnek, annyiért az ágyból nem kelnék fel.Bruttó 195 egy 4 órás részmunkaidős fizetésnek is sovány.

2019. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6!

Melyik évben kezdted ennyivel,?

2019. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves 7,


4 évvel ezelőtt.

Azóta már az MSC-n is túl vagyok, illetve máshol dolgozom.Mondanom sem kell, azóta a fizetésem is jóval magasabb.

2019. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Van közgazdász végzettségem, jelenleg mégis munkanélküli vagyok. Az utolsó munkahelyemen ennyit se kaptam, megpróbálnám, ha debreceni lennék.
2019. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogy milyen fizetés? Szar. Megéri-e ezért közgazdásznak tanulni? Nem.


De ebből milyen következményeket szeretnél levonni? Az átlag kezdő bruttó fizu már bőven 300+ közgazdászoknál, normális egyetemi papírral Pesten ez nyilván inkább 400+. Tapasztalattal meg határ a csillagos ég. Természetesen kellenek ilyen állami szektoros állások is, amik felszívják az Edutusos, Gábor Déneses meg hasonló diákokat.

2019. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!