Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Konzolvilágnál szeretnék...

Konzolvilágnál szeretnék dolgozni mint webáruház adminisztrátor. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, több, mint két éve játszok konzolon (PS4) néha PC-n is és imádom. Már régebben is gondolkodtam, hogy jó lenne egy ilyen boltban dolgozni viszont úgy voltam vele, hogy kevés vagyok hozzá. Ki szeretném próbálni, utálom a jelenlegi munkahelyemet és nem is szeretem csinálni. A kérdéseim még, hogy kinek mi a tapasztalata, mint dolgozó a KV-nál? Fizetés, társaság.. Gondolom a munkaidő napi 8 óra viszont mettől meddig? Hétvégén is be kell menni esetleg túlóra is van? Minden érdekelne.

21/L



2019. júl. 21. 15:40
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
szerintem leszóltad lehet a saját anyád apád is mert sok fiatalnak a szüleinek nincs érettségije haver
2019. aug. 12. 00:27
 12/36 anonim ***** válasza:
81%

Látom a logika sem az erősséged.


Az akkor volt. Abban a versenyhelyzetben és munkakörülkények között nem jelentett hátrányt.


Ma már az érettségi alap és lássuk be tényleg szinte szellemi fogyatékosnak kell lenni, hogy egy kettes matekot ne hozz össze - annyira le van már butítva.


...

Átlagos/komolyabb állásokhoz meg ma már az egyetemi diploma alap, abból is a mesterképzés, sőt a doktori fokozat ajánlott, mert mindenkinek van már diplomája.


Teljesen más világ...

2019. aug. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Azért ne csináljunk úgy mintha csak nekem nem sikerült volna. Sokak ott hagyják az iskolát és az instán, facebookon akarnak híresek lenni és ebből megélni. Igen, nem sikerült matekból az érettségim, de nem lógattam utána a lábam, mint a többi, hanem három műszakban dolgozok és gyűjtöm a pénzt, hogy befejezhessem és akár mást is tanuljak. Néha még a diplomával is ki lehet törölni hiába van az embernek vagy kettő három úgyhogy.. Nem veszekedni akarok, hagyjuk is.
2019. aug. 12. 01:09
 14/36 anonim ***** válasza:
87%

Akkor meg el kell fogadni, hogy csak a legalja állások maradnak. Ez van.

Az se sokáig ha ilyen ütemben zajlik az automatizálás...


PS4-ezés helyett matekozz esténként, akkor csak összejön az a 2-es. Volt rá 3 éved...

2019. aug. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Igazi jó magyar mentalitás, húzzuk le a másikat, tipikus. :D
2019. aug. 12. 01:28
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, jobb ha most szembesítünk az igazsággal.


Legyen ez motiváció, hogy sikerüljön.

2019. aug. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
84%
képzelheted ha érettségi meglétével sem vagy versenyképes a piacon, akkor anélkül hol helyezkedsz el.
2019. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
87%
Kukásnak jó leszel. Vagy keresel egy szexista főnököt és ha jól nézel ki, akkor felvesz dolgozni "ellenszolgáltatásokért".
2019. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
*értelmes válaszokra várva*
2019. aug. 20. 21:59
 20/36 anonim ***** válasza:
80%
Milyen válaszra vársz? Olyanra ami szánalmat fejez ki irántad és akkor jobban alszol? Végezd el az alapvető iskoládat egy tisztességes érettségivel (azzal sem fogsz semennyivel sem többet érni, de legalább megvan) és jelentkezz állásokra.
2019. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!