Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Konzolvilágnál szeretnék...

Konzolvilágnál szeretnék dolgozni mint webáruház adminisztrátor. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, több, mint két éve játszok konzolon (PS4) néha PC-n is és imádom. Már régebben is gondolkodtam, hogy jó lenne egy ilyen boltban dolgozni viszont úgy voltam vele, hogy kevés vagyok hozzá. Ki szeretném próbálni, utálom a jelenlegi munkahelyemet és nem is szeretem csinálni. A kérdéseim még, hogy kinek mi a tapasztalata, mint dolgozó a KV-nál? Fizetés, társaság.. Gondolom a munkaidő napi 8 óra viszont mettől meddig? Hétvégén is be kell menni esetleg túlóra is van? Minden érdekelne.

21/L



2019. júl. 21. 15:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Esélytelen
2019. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj, hogy a távoli kollégámra emlékeztetsz az osztályon.

Aki az éves fizetésemelés után vörös arccal magyarázza mindenkinek, hogy itt mindenkinek tud mozogni a bére, AKI FÉRFI.

Na ja, csak nekik mondjuk van legalább valamilyen diplomájuk is a szakterületükön, míg neki csak egy érettségije. Persze nyilván ennek köze nincs a dologhoz, csak az, hogy ők férfiak :)

Neked még az sincs, de az egód már megvan ehhez. A magyar mentalitás, a szemétkedés, mindenki más a hibás ésatöbbi. Remélem azért, hogy te nem leszel olyan a végén mint ő (mert így csak szívni lehet) és te inkább a végén leteszed az érettségit és valami hasznosat is azon túl.

2019. szept. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
59%
Mivel a diploma gyakorlatilag az új érettségi, és érettségi 20 éve még ért is valamit, így még alapvetően érettségi nélkül elég szánalmasak a kilátások. Örvendetes, hogy olvasol, tájékozódsz meg mindenféle, csak ez az a kategória, ami kutyát sem érdekel. Nincs értéked a munkaerőpiacon, de majd te 21 évesen megmondod, hogy milyen a magyar mentalitás, mi a tipikus magyar. Amíg nincs egy papírod ami legalább azt igazolni tudja, hogy nem vagy analfabéta, addig sajnos senki sem fogja komolyan venni, amikor 21 évesen megpróbálod leírni a magyar társadalmat.
2019. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Elmondanám, hogy egy érettségivel kevesebbre mész mint egy szakmával. Irodához meg egyetemi továbbtanuláshoz kell az érettségi. Amúgy meg ha van egy stabil szakmád simán el vagy vele. Kereskedői szakma jó erre a területre (műszaki, mivel már a kereskedőt is agyonbontottak). Valamint lengethetnéd te az érettségidet egy virágkötő előtt, elzavarna a francba mivel az is egy szakma....
2020. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

Annyira szanalmasok vagytok.

Ne azt emeljetek ki, hogy van-e erettsegije vagy nincs.

Hanem arra valaszoljatok, ami a kerdes.:D

Bar lehet a tuliskolazott fejetekkel a szovegertes nem az erossegetek.

Nekem is van erettsegim, s diplomam is.

Ki a feszkest erdekel?


Amugy konzolvilagban jo fejek dolgoznak, fizetes picit reszben fekete, reszben nem.

Munkaido tekinteteben 8-12 ora. :)

2020. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Talalkoztal mar a Ricsivel kerdezo? :D
2020. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!