Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Konzolvilágnál szeretnék...

Konzolvilágnál szeretnék dolgozni mint webáruház adminisztrátor. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, több, mint két éve játszok konzolon (PS4) néha PC-n is és imádom. Már régebben is gondolkodtam, hogy jó lenne egy ilyen boltban dolgozni viszont úgy voltam vele, hogy kevés vagyok hozzá. Ki szeretném próbálni, utálom a jelenlegi munkahelyemet és nem is szeretem csinálni. A kérdéseim még, hogy kinek mi a tapasztalata, mint dolgozó a KV-nál? Fizetés, társaság.. Gondolom a munkaidő napi 8 óra viszont mettől meddig? Hétvégén is be kell menni esetleg túlóra is van? Minden érdekelne.

21/L



2019. júl. 21. 15:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
73%
fogadd el hogy nem érsz semmit a munkaerőpiacon, ne emelegsd ki. csak lásd be.
2019. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
49%
Ez roppant gáz, hogy nincs éretségid.... az utolsó senkiházi cigány ismerősöm megírja, úgy hogy nem járt órára, ha ment is nem figyelt... hogy nem lehet a 2est összehozni? Az ilyen sötét embereket rühellem a legjobban.... és még értelmes választ vár... mire? Csak alja munka van az ilyeneknek
2019. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
hmm, de én azért az érettségit le tudtam írni drágaság:D
2019. aug. 30. 19:03
 24/36 anonim ***** válasza:
24%
Lassan eltelt két hónap, mire számítasz? Nem elég visszaigazolás, hogy a kutya se vett fel mert aluliskolázott vagy?
2019. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

nos, máshova már felvettek csak kíváncsi voltam még pörögtök-e ezen a témán és persze, hogy igen:D

érettségi nélkül is vígan elvagyok sőt megélek pedig aluliskolázott vagyok:(

ráadásul sokan ott hagyják az iskolát és nem csinálnak semmit, én legalább dolgozok és gyűjtök rá, hogy megcsinálhassam szóval:D

2019. szept. 11. 21:03
 26/36 anonim ***** válasza:
72%

Nem ertem miert kell a kerdezot cukkolni.

Amit irt a vegen az teljesen igaz. Jol teszi, hogy megcsinalja es gyujt ra penzt. Utana mar elmehet OKJ-ra is jovore es megcsinalhat egy csomo erdekes erettsegihez kotott technikusi kepzest is amivel jovedelmezobb elete lehet. Pl kozmetikus is ilyen. 1-es valaszolo voltam.

2019. szept. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

ugyan, tudod ez a jó magyar utánozhatatlan mentalitás, hogy mindenbe és mindenkibe bele kell kötni:D

sokszor hiába a 3-4 diploma ha nem tud elhelyezkedni ráadásul van olyan is aki egyetem mellett tudna dolgozni, de inkább a szülei pénzét éli fel, na az a legjobb:D

vagy a sok közmunkás aki csak az ásót tudja támasztani és beszólni annak aki elmegy mellette

nincs érettségim, de nem sz@rok bele és teszek azért, hogy legyen és a saját keresetemből tudjam finanszírozni

2019. szept. 12. 08:37
 28/36 anonim ***** válasza:
81%

végzettség nélkül te biztosan jól tudod, hogy milyen a magyar mentalitás


nem elég ha a blikkben elolvasol egy cikket róla

2019. szept. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

upsz, tényleg, el is felejtettem, hogy 3 diploma kell ahhoz, hogy valakiről azt mondjuk: igen, jó a gondolatmeneted, jól fogalmaztad meg és értesz az adott témához

tipikus:D

blikk helyett könyveket szoktam olvasni, de azért szép próbálkozás volt

2019. szept. 13. 10:22
 30/36 anonim ***** válasza:
74%
szerintem már ne emeld ki, kifulladt a téma :)
2019. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!