Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdag csalàdok otthonàt...

Gazdag csalàdok otthonàt mennyiért lehet takarìtani?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok(19),nem talàltam ki,hogy mivel szeretnék foglalkozni,viszont egy ismerősöm azt tanàcsolta,hogy menjek el otthonokat takarìtani,főleg gazdag emberekhez próbàljak bekerülni,mert ők sokat fizetnek.

Imàdok takarìtani,de otthonokat. Nyilvànos helyeket soha!

Volt màr valakinek ilyen munkàja? Mennyit keresett vele?



2019. júl. 23. 02:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%

Nem akarlak elkeseríteni, de mára a robotporszívó kiváltotta a cselédmunka nagy részét. Ahol kell is takarítani az java részt ablakpucolás, konyhai mocsok eltakarítása és hasonló problémás területek tisztán tartásában merül ki. Bár vannak, akik sikeres vállalkozást építettek ki e köré, de ők exkluzív vevőkörrel - és természetesen magasan gépesített saját takarítóeszközökkel rendelkeznek.

Az olyan takarítónő, akinek a munkaadó adja a kezébe a porszívót, tisztítószert meg felmosórongyot az 6-800 forintos órabérnek már örülhet, többnyire feketemunkában működik.

2019. júl. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

#1: el vagy te tévedve.


Akit én ismerek az 2000Ft/óra díjért jár házakhoz. És ennél csak drágábbak voltak amikor kerestem mert ő nem ért rá.


Egyébként ez még messze nem gazdagság, hogy takaritot hívsz.

2019. júl. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
igen, olyan 2-3ezret simán el lehet kérni óránként, de ha nincs konkurencia, akkor többet is. főnökömhöz aki jár, nyugdíj mellett csinálja és itt egyszerűen nincs más, aki vállalja és precízen is dolgozik. mondjuk ő nem csak takarít, hanem olyan házvezető féleség, berakja a mosást is, esetleg vasal stb.
2019. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
A gazdag családok biztos egy ismeretlen fiatal lányt akarnak majd a luxus otthonaikba beengedi takarítani.
2019. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
A gazdagok azért gazdagok, mert nem fizetnek a piaci ár felett valamiért.
2019. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok gazdag, de kétezret fizetek óránként a bejárónőnek.
2019. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
#5: igen, csakhogy a piaci ár minimum 2000Ft/óra.
2019. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

> #5: igen, csakhogy a piaci ár minimum 2000Ft/óra.

Hidd el, pontosan tudom, hogy mennyi a piaci ár, hozzám is jár takarító. Csak azt ne mondd, hogy neked a 2000 forint óránként sok.

2019. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Amerre én lakom 2000ert óránként minden napra tudnék lakást ugy hogy amit nem akar a bejárónő nem végez el ennyiért szólni se mernek ha gond van.

Szóval ez extra olcsó .

2019. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
3000-4000Ft/ óra pesti ismerős ennyit fizet
2019. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!