Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 20 evesen vallakozasba kezdeni?

20 evesen vallakozasba kezdeni?

Figyelt kérdés

Szeretnek elinditani egy sajat vallalkozast viszont 20 eves vagyok. Ugy erzem hogy bele tudnek kezdeni. Viszont nem tudom, hogy a koromat tekintve mennyire vennenek komolyan az ugyfeleim. Felek hogy talan nem tartananak eleg tapasztaltnak vagy ugy erzik hogy fiatal vagyok es atverhetnek... hirtelen ezek jutottak eszembe. Mi a velemenyetek? Esetleg volt mar valaki aki ilyen fiatalon kezdett vallalkozasba? Barmilyen tanacsot, tapasztalatot, eszrevetelt szivesen fogadok

Ui: hiany szakmarol van szo

Koszonom!

20/fiu



2019. okt. 9. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagy bátorítsalak! Gyengítő gondolatokat vesd el és vágj bele, főleg ha hianyszakmáról van szó! A hozzáértésedet fogják értékelni és igényelni, abban a kor nem akadály! Sok sikert!
2019. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen, tapasztalat és tudás nélkül... Ha nem kell komoly összeget befektetned a vállalkozásba, akkor is tervezd meg, ne csak úgy belevágj, hogy majd lesz valami.

Számold ki, hogy mennyibe kerül neked, mennyi vevő lehet rá (esetleg kérdezz meg ismerősöket mit gondolnak róla), mennyi időd menne rá, mire van hozzá szükséged, egyedül tudod-e végezni, stb...

Hiányszakma vagy sem, nézz utána megéri-e, mert lehet, hogy rájössz nem éri meg vagy nem tudnád csinálni. 20 évesen nagyon kicsi az esélye, hogy egyedül, tapasztalat, tudás nélkül sikerüljön.

2019. okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ.

Pl pénzügyi vállalkozásban tuti komolytalan lennél, de van amiben nem gond a fiatal kor.

2019. okt. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Varga Péte4 válasza:
96%
Ha már hiányszakma, biztos van olyan szakmabeli vállalkozó, ahol alkalmazottként lehúzhatnál pár évet. Közben megismernél hasznos szakmai meg üzleti fogásokat, amelyek hozzásegítenének későbbi saját vállalkozásod sikeréhez.
2019. okt. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerződés fiam :)
2019. okt. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Sokat ne fektess vele kezd el ha buksz se nagy baj
2019. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a batorito szavakat es a tanacsokat! Es igen, jelenleg egy asztalos vallalkozonal dolgozom, tapasztalatot gyujteni. Es csak akkor kezdek bele ha ugy erzem, hogy meg tudom csinalni. Viszont a belekezdes otletelgetese kozben arra jutottam, hogy hol talalnek ugyfeleket?! Ebben szeretnem meg a velemenyeteket kerni. Peldaul egy weboldal erre a legjobb hely szerintetek? Vagy van valami jobb megoldas is?
2019. okt. 10. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Marketinget, online marketinget meg aztan főleg érdemes tanulni, a net tele van anyaggal, sok sikert :)
2019. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
A kor tökmindegy. 16 évesen kezdtem el, hosszú volt az út, de megtérül ha beleteszed az időt és energiát
2020. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!