Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri elkezdeni varrni?

Megéri elkezdeni varrni?

Figyelt kérdés

Ugyértem mint pl babákat, plüssöket, díszeket.

Megéri ezt csinálni mint munka, aki csinálja annak mi a tapasztalata?



2019. nov. 11. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs főfoglalkozásod, akkor a min. adó 50 ezer ft egyéni vállalkozóként - szóval véleményem szerint nem.


Plüssökkel tele az ország, díszekből sincs hiány, egyedül talán a bab mehetne, de abból meg biztosan nem lesz akkora kereslet, hogy ki tudd fizetni az adót.

2019. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, nem bab, hanem baba :-)
2019. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha el is tudod adni azokat jó profittal, akkor igen.
2019. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy miből mennyi van, kb lényegtelen. Rengeteg autógumis van.. nálunk a főúton pl 100m van 2. Köszöni, mind a 2 nagyon jól megél.


Amúgy nekik már sikerült:


www.avidatoys.com

https://www.youtube.com/watch?v=sX1BM-P4s0k


inspirációnak jók. Tovább kell gondolni. Piackutatás, konkurencia felmérése és elemzése, majd egy jobb ötlet/szolgáltatás kitalálása.

2019. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mégis mit mérjen fel piackutatási szándékkal?

Megkérdezi az ismerőseit, rendelnének-e tőle babát.

Elsőre kb mindenki azt mondja, lehet.

Vadidegenek állítson meg az utcán?


Sok ilyet látok, horgolnak, varrnak, facebook-csoportokban próbálják hirdetni, kb senki nem jelentkezik.

Persze néha-néha írhatnak privátban, de azért látszik az, melyik hirdetés pörög, és melyik érdektelen.

Amelyikre vannak érdeklődők, ott a képek alatt mindig vannak kérdések, mennyibe kerül, hol lehet átvenni, van-e másik színben, stb.

Szerintem igen pici igény van rá, max baba születésekor valami névre szóló, de azt is annyi helyen lehet már kapni.

Én szeretek turiba járni, és ott fillérekért lehet hozzájutni a jó minőségű dolgokhoz, rengetegen onnan veszik.

Szerintem ha nem ilyenekben gondolkodsz, hanem rendesen ruhát is vállalsz, azzal jobban jársz.

2019. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!