Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Őszintén, észreveszik a...

Őszintén, észreveszik a postán, ha egy bugyit adok fel?

Figyelt kérdés

Előre rettegek. Beleraktam légbuborékos borítékba, becsomagoltam..

Engem nem igazán érdekel, ha megtudják mi van benne, nem illegális. Meg többször nem csinálok ilyet, de ide ki mertem írni.

Feladőt muszáj írni rá, ha egy szimpla vékony, sima levél. Átcseszni nem akarom, meg véleményeket nem kérek. De nem akarom, hogy ilyen alakok megtudják a számom.


2019. nov. 13. 15:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%
Szóval átcseszted az eladót? Kislány se vagy, meg a bugyi se használt😄
2019. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%

"A kérdező kommentje:


Nem az. Itt rám írt valaki, én meg eladtam. Ennyi. De nem akarom átb.szni, ezért fel is akarom adni..."


Nos, először is, ha itt rád írt valaki, akkor azzal, hogy visszaírtál, máris tudja a felhasználónevedet - hiába itt nem jelenik meg.

Aztán... ha eladtad neki, akkor nyilván utalta is az árát - tehát NEKI megadtad a nevedet és a számlaszámodat.


Nem a posta lesz itt a legnagyobb baj, hidd el, hanem akinek eladtad a bugyit. Tuti, hogy ezzel nem lesz vége a dolognak.


Ha nem ajánlottan adod fel, akkor ráadásul nem is biztos, hogy megkapja - szóval azt javaslom, mindenképpen ajánlott levélként add fel. Amúgy azt nem értem, minek drága buborékos borítékba rakni - be lehetett volna csomagolni olcsóbban is úgy, hogy azért ne derüljön ki, mi van benne?

2019. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Azért látszik simában, de ezentúl mem veeszek. Ha elkeveredik, nem az én bajom, megkérdeztem, hogyan adjam fel, a csomagot lefényképeztem.

Ha elkeveredik, akkornmeg bebattyog a rendőrségre, hogy "srácok gáz van, nem jött meg a bugyi?". Ugyanmár.

2019. nov. 13. 19:29
 14/20 anonim ***** válasza:
43%

"Ha elkeveredik, akkornmeg bebattyog a rendőrségre, hogy "srácok gáz van, nem jött meg a bugyi?". Ugyanmár."


Nem. Téged fog zaklatni.

De te tudod...

2019. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Zaklatna, ő mondta, hogy sima posta is jó... Meg szokta kapni.


Olyan meg nincs, hogy bemegy a rendőrségre, hogs enm jött meg a bugyi. Megmondom, elkeveredett a postán. A csomagot lefényképeztem.


Amúgy beszóltak, hogy nincs eajta feladó. Mondom "nem szeretnék ráírni, ha nem szükséges. Kicsit kötekedett, de rendben volt. Innentől mem érdekel. Meg nagyon ritkán keveredik el csomag.

2019. nov. 14. 10:26
 16/20 anonim ***** válasza:
63%
Mégis hogyan vennék észre mi van benne-pláne bubis borítékban-annyi minden más lehet,hímzett zsebkendő,bármilyen más ruhadarab/termék stb.,használt bugyira gondolnának legutoljára.
2019. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Még 3 postáson keresztül ment, mer a nő nem tudta megállapítani, hogy szabvány boríték vagy sem...
2019. nov. 14. 18:07
 18/20 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki a facen hirdeti a szaros bugyikat?????
2019. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Én aztán nem. Dehogy.


Itt írt rám egy pasi.

2019. nov. 14. 18:12
 20/20 anonim ***** válasza:
41%
A kaksid átüt a borítékon, tehát már tuti, hogy lebuktál és a szomszédod is rajtad röhög!
2019. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!