Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást érdemes...

Milyen vállalkozást érdemes indítani ami otthon végezhető egy nőnek?

Figyelt kérdés
Ami nem haszontalan és teljesen felesleges, hanem csak értelme van és hoz pénzt, mégis a szabadidőt be lehet osztani. Milyen vállalkozást érdemes indítani?
2019. dec. 6. 22:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Ja értem, tehát aki megpróbált legalább távolról normális választ adni, az nulla százalék, aki meg baromkodni jött, az 90%. Oké akkor.
2019. dec. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Erotikus masszázs nekem nagyon jövedelmező
2019. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért írná hogy mihez ért? Akkor ő is tudná hogy mit kezdjen magával nem? Nyilván ötleteket vár. Azt hogy nő, meg azért írta hogy ne kezdjen itt senki bele fasziknak való munkát ajánlgatni. Sokra megy vele.
2019. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Voltak azért itt hasznos ötletek. :)

Ápolónő vagyok, de igazság szerint szívesebben dolgoznék otthon saját vállalkozásban. Akkor nincsenek bolond kollégák, főnökség a nyakamon, hanem a magam ura vagyok. Az időmet én osztanám be ahogy akarom. Foglalkoztam egy időbe körmözéssel, megtanultam tényleg szépen építeni, csak képesítésem nincs hozzá. Masszírozni is nagyon jól tudok, de erotikus masszázs nem érdekel. A fordításban látok még fantáziát, amit az egyik válaszoló írt, de semmi nyelvi ismeretem, illetve ami van az nagyon kevés. Mindenesetre a 13-as válaszoló nagyon jól átlátta a helyzetet, és valóban minél több ötletet vártam.

2019. dec. 7. 19:59
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"dolgoznék otthon saját vállalkozásban. Akkor nincsenek bolond kollégák"


Helyette lesz sok bolond ügyfél, akiket még a bolond jogrendszer is támogat.

2019. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Otthonápolás?
2019. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg bolond adózás! Az én vállalkozásom azért seggelt le! Semmi se fenékig tejfel, az se, ha egyedül viszel valamit.
2019. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"A fordításban látok még fantáziát, amit az egyik válaszoló írt, de semmi nyelvi ismeretem, illetve ami van az nagyon kevés."


Bolond Istók kőfaragó a tengeri szállításban lát fantáziát, de se hajóflottája nincs, se pénze nincs rá, a tengeri utazástól meg tengeribeteg lesz...


Engedd el a használhatatlan ötleteket.


Ami a jelent illeti: valakinek kőfaragónak, meg ápolónőnek is kell lennie. Ahhoz, hogy ezek mások legyenek, érteniük kell valami máshoz előbb.


És nem, nem úgy, hogy "semmi ismeretem nincs róla, ami van, az meg nagyon kevés".

2019. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!