Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Google adsense pin kód problém...

Google adsense pin kód problémában kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés

Olyan problémával küzdök, hogy a google adsense fiókomat képtelen vagyok igazolni / hitelesíteni pin kód hiányában. Éltem a 4 újraküldés lehetőségével, de ennek ellenére sem kaptam meg a kódot. Az adatok helyesen lettek megadva, többször is leellenőriztem őket.


Próbálkoztam az űrlap kitöltésével, viszont valamiért nem dobja ki azt, ezért hivatalos okiratot sem tudok beküldeni, amivel igazolni tudnám önmagamat.Amikor rákattintok a linkre azt dobja ki hogy az oldal nem létezik..


A fiókomon már egy jelentősebb összeg van, ezért nem szeretném hogy kárbavesszen.Viszont a hirdetési egységeket rövidesen be fogja szüntetni az oldal, mivel eltelt több hónap már.


(Ügyfélezolgálatos számot sehol sem találok)


2020. jan. 13. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
PIN-t a lakcímedre küldik, akár egy hónap is lehet.
2020. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok, de már az egy hónap is bőven letelt, és kihasználtam már az összes újraküldés lehetőségét is!
2020. jan. 19. 08:07
 3/3 anonim válasza:

Nekem is hasonló a helyzet, csak én még csak a 3-adik újraküldésnél járok, de már eltelt három hónap és írják is, hogy kevesebb, mint egy hónap van amíg visszaigazolhatom. Mikor megigényeltem először jan. 12-én még a környéken sem volt ez a járvány. A pin ellenőrzés mezőben a visszajelzés küldés menüpont alatt írtam volna a googlenak legalább 4-5-ször, de egyikre sem jött válasz. Azt se tudom hogy lehetne felvenni vele a kapcsolatot?

Neked sikerült azóta valami?

2020. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!