Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Takarító vállalkozás, hol...

Takarító vállalkozás, hol találjak megbízható embert magam mellé?

Figyelt kérdés

Adott egy takarító vállalkozás, nagyon sok a munkám már nem bírom egyedül. Lenne egy csomó új ügyfelem de nem tudom belepréselni az időmbe. Napi 10 órát dolgozom heti 7 napban.

Sajnos nincsen olyan ismerősöm aki szeretne ilyen munkát vállalni, ti hogyan találnátok megbízható embert magatok mellé?


Órabér 1500ft/h


Várom az ötleteket ))



2020. febr. 9. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Gyakorlatilag sehol. Ugyanez a helyzet én EV. karbantartó vagyok. Rohadásig vagyok munkával. Kibéreltem egy 12m2-es napfényes belvárosi irodát, minigarzonná alakítottam és vidékről várok munkaerőt ingyen lakhatással, csak rezsit kell fizessen, a garzon teljesen berendezett, gépesített. 2.000ft/óra bejelentve. Hat óránál nem kell többet dolgoznia egy nap. Jelentkezők vannak, de többnyire írástudatlan suttyók. Már ott tartok, hogy elküldök egy tesztet tíz alkatrészről és tíz szerszámról, de senki nem tudta eddig hibátlanul visszaküldeni. A képeken wago, cafnikulcs, loctite szalag, lépcsősfúró stb van.
2020. febr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnálattal hallom..

Gondolkoztam azon is hogy keresek olyan iskolát ahol ilyen szakképzettséggel végeznek a diákok, de sajnos itt a városban nincs ilyen lehetőség. Vagy munkaközvetítő, de ott elég érdekes emberek vannak.. az a baj ötletem sincs.

Te melyik városban vagy?

2020. febr. 9. 09:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Budapesten vagyok.
2020. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Budapesten van Épületvillamossági iskola, nem gondolkoztál azon hogy elmész és szórólapokat osztogatsz a végzős diákoknak? Igaz 90%-át nem fogja érdekelni, ha szerencséd van csak lesz 1-2 ember..


Most azon gondolkozom hogy névjegykártyával elmegyek hotelbe-szállodákba megpróbálom úgy de ez már sajnos nagyon gáz..

2020. febr. 9. 09:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, már minden ilyenen túl vagyok.
2020. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Gondolkoztam azon is hogy keresek olyan iskolát ahol ilyen szakképzettséggel végeznek a diákok, de sajnos itt a városban nincs ilyen lehetőség"


Ki kell ábrándítsalak: ha lenne, sem működne ez a dolog, ugyanis a mai fiatalok többsége - tisztelet a kivételnek -nem akar fizikai munkát végezni, főleg nem takarítani. Ha mégis találnál valakit, akkor vagy nem megbízható, gondol egyet, nem megy be dolgozni, vagy nem végez minőségi munkát.


Takarító vállalkozásom volt szintén, ismerősömnek is - hasonló problémával küzdöttünk :-(

2020. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# Azóta is működik a vállalkozásod?
2020. febr. 9. 16:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos kénytelen voltam abbahagyni, mert lerokkantam a sok fizikai munkától :-(
2020. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!