Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kata engedményt kapnak a...

Kata engedményt kapnak a kereskedők is?

Figyelt kérdés
Sajnos már a márciusi Katát sem tudtam kifizetni, vagyis ki tudnám, de akkor éhen is halnánk. Kis fehérnemű üzletet viszek de most senkinek sem az jut eszébe, hogy azt vegyen, 0 forgalmam volt és be is zártam inkább 2 hete. :(
2020. márc. 31. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem, de 7 nap múlva jön elvileg egy új gazdasági csomag. Átérzem én is szívok.
2020. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Sajnos, most sok ember.:( Kitartás!
2020. márc. 31. 23:10
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Szüneteltesd.
2020. ápr. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3-as, ez az ötlet jó lenne, de pont 1 napot késtél vele (illetve a kérdező). Ha ma jelentené be a szüneteltetést, akkor ugyanúgy meg kellene fizetnie áprilisra az 50 ezret,mintha egész hónapban működne.


Kérdező, nem próbálsz meg inkább rámenni az online értékesítésre addig?

2020. ápr. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Eleve nem értem, hogy ez egy vállalkozónak miért nem jut magától eszébe, amikor már két hete zárva tart. Inkább várja a sültgalambot a kormánytól.


Nehogy már én legyek a hibás.


3as

2020. ápr. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Sajnálok minden vállalkozót, aki most szív, de azért az elképesztő, hogy nincs annyi pénze a vállalkozásnak, hogy 50e adót befizess. Ha most árut kellene venned, miből tennéd? Gondolom, az utolsó beszerzés óta volt árbevételed...
2020. ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Kereskedő katas.... eleve nem vall semmi komolyabb vállalkozásra. Ne vedd magadra, de valóban kell a piactisztulàs.Sok a kényszervállalkozó és ez sajnos làtszik a "sült galamb várás"-ból is.
2020. ápr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#5 Dehogy te vagy a hibás és eszembe jutott már a szüneteltetés is, csak érdeklődtem itt is, hátha csoda történik, és hallok valamiről még amiről nem tudok.:/


Volt március közepén még egy árubeszerzésem, de annak már nem jött vissza az ára sem, egyik napról a másikra szűnt meg gyakorlatilag a forgalmam. Annyira nem ment amúgy rosszul a biznisz sem, de egyik közeli hozzátartozómnak még februárban adtam egy nagyobb kölcsönt és most nem tudja visszaadni, amit valahol meg is értek, bár ez nagyon rosszul jött ki.:( Köszi azért a válaszokat!

2020. ápr. 1. 12:17
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát meggondolatlan lépés volt az biztos, én ezt nem is fogom tagadni, büszke sem vagyok rá, de rokonom 99%-ra ígérte, hogy megadja a pénzt 1 héten belül és gondoltam, ha nem is lesz forgalmam, legalább újra nyitáskor nem kell az áru beszerzéssel foglalkoznom. Így jártam. Köszi a válaszokat!
2020. ápr. 1. 14:05
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
bocs, de a rokon tartozásának semmi köze a vállalkozásod pénzéhez. Ezzel kár takarózni.
2020. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!