Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan talaljam ki, hogy...

Hogyan talaljam ki, hogy milyen vallalkozasba kezdjek?

Figyelt kérdés

Hogyan legyenek otleteim?


Az osszes kovetkezo lepessel tisztaban vagyok, csak az elso lepes hianyzik.


2020. ápr. 3. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem, hogyha az első lépés hiányzik, akkor nincs mire építeni a többit.
2020. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Úgy akarsz házat építeni, hogy nincs telked?


LOL

2020. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amúgy mihez értesz? Mi a képzettséged...????


HIába mondja bárki, hogy kezdj szájmaszkvarrásba, ha mondjuk te atomfizikus vagy... :-D

2020. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Tehát a lényeg nincs meg, csak a sallang. De honnan tudod mi kell hozzá ha nem tudod hogy mihez kell.
2020. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak egy otlet kellene.

Nem tudom, hogy ezen mit nem lehet erteni.

2020. ápr. 3. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

minner.hu


tele van vállalkozási ötletekkel.. a baj az, hogy nem a tied, ezért nem lesz meg a kellő lelkesedés (nálam legalábbis nincs)

2020. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolso, koszi, ezt at nezem.
2020. ápr. 3. 17:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Mlm , direct sales, ingatlan ügynök, franchise , stb pont nekik szól.
2020. ápr. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Lehet gunyolodni, meg, hogy hogyan akarok hazat, ha nincs telkem.

De nem ez volt a kerdes.


A gyengebbek es a nagykepu emberek kedveert, ahhoz hasonlithatnam, hogy

Szeretnek valamit tanulni. Tudom, hogy kell beiratkozni egy iskolaba, tudom, hogyan kell tanulni, mi a menete annak, hogy diplomat szerezzek.

De

amig nem tudom eldonteni, hogy mit szeretnek tanulni, addig nem is tudok tovabb lepni. Es ehhez kellett volna a segitseg, hogyan lehet eldonteni, hogy mit tanuljak, mibe erdemes energiat fektetni stb.


De jo is lenne, ha csak olyanok valaszolnanak kerdesekre, akik tenylegesen segiteni akarnak.

Mindegy. Tobb ilyen valaszt nem kerek, koszonom.

2020. ápr. 4. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt hivjak vállalkozói kompetenciának.

Ha nincs akkor jo ideig semmibe nem tudsz fektetni önmagadtól mert nrm látod át ezeket a lehetőségeket.

Amiket felsoroltam aziknal keszen kapst mindent csak fizessél érte ( fektess bele és másolódj) alapon működnek.


Ha majd kezd kualakulni, akkor meg már nem kell itt kérdezni,mivel pl az alapja hogy önmagad járod ki az utad es tisztában vagy az egyéni adottságaiddal, szakértelmeddel átlátod a-tol z-ig és feltudod mérni ezeknek a piacképességét.Ahogy azt is, hogy egy egyéni teljesítmény és piaci lehetőség ("másolása") nem hatàrozza meg a Te egyéni teljesítményedet és piaci lehetőségedet.

2020. ápr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!