Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hova fektessem be azt az...

Hova fektessem be azt az összeget, hogy jól élhessek belőle, vagy esetleg meggazdagodjak?

Figyelt kérdés
Eladtam egy földet jó árban. Van kb 1 millió Eurónyi alaptőkém. Milyen vállalkozást lenne érdemes nyissak, mibe fektessem be, hogy gazdagon jövedelmezzen vagy esetleg nagyobb hasznot hozzon, mint azt várnám?

2020. máj. 15. 17:28
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
24%
Ja, aztán 20 év múlva havi 250 ezer pont nem fog érni lófszt sem.
2020. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
35%
Én első körben lelépnék innen ebből az országból, elköltöznék, tanulnék és befektetném a pénzt. Legcélszerűbb mondjuk az ingatlanbefektetés, persze nem Magyarországon, de startupokba is beszallhatsz persze de ezek rizikósak.
2020. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valóban, 1 millió hamar elúszhat ha nem fektetem be okosan. Gondolom valah lesz gyerekem, családom, ha 1 millióval akarok gazdálkodni egész életemben akkor az... Én nem feltétlen akarok valami nagy gazdag lenni, csak jól élni, ha már megkaptam ezt a lehetőséget, hogy ennyi pénz felett rendelkezzem, ne játszam el. Sokat dolgozott ezért a telekért, akitől örököltem, nem akarok visszaérni a verejtékes munkájával. Én is az ingatlanra gondoltam, az mindenképp. Kiadom a garázst, földterületet vagy lakást, az fix jövedelem. Persze szeretnék majd az egyetem elvégzése után ügyvédként is dolgozni
2020. máj. 15. 20:03
 24/52 anonim ***** válasza:
37%
A lakással sok gond van, én hanyagolnám tényleg.
2020. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
18-as. Azt tekinteném, ha egész életemben jól tudnék élni. Remélem egy nap saját családom lesz, s ez nem kevés pénz (gyermeknevelés, iskoláztatás, anyagi támogatás, stb) továbbá az egymillió, ha nem bánsz vele okosan hamar elmegy.
2020. máj. 15. 20:07
 26/52 A kérdező kommentje:
24 milyen gond? Én hosszabb időre gondoltam, pl egyetemistáknak évekre. Nem alkalmi kiadást.
2020. máj. 15. 20:08
 27/52 anonim ***** válasza:
Lelakják a picsába, nem költöznek ki, nem fizetnek, közüzemi számla tartozásokat halmoznak fel, stb.
2020. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Hát szerződést kötnénk és feltétel lenne, hogy ha egy bizonyos dátumig nem fizet, vagy bármi adósságot csinál, stb akkor elvesztik a lakáshoz való jogukat. Egy lakást adtak ki valaha a szüleim, az így működött, de bevált. Aztán nem tudom, lehet igazad van
2020. máj. 15. 20:13
 29/52 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a gyk-n is találsz rémtörténeteket ebben a témában.
2020. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

Bár nekem lenne ennyi pénzem... De nem is ennyi, kb csak kb 5 millió forintom. Nem lenne gondom.

Persze ehhez én is kellek, és nem passzív bevételt hoz.

2020. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!