Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hova fektessem be azt az...

Hova fektessem be azt az összeget, hogy jól élhessek belőle, vagy esetleg meggazdagodjak?

Figyelt kérdés
Eladtam egy földet jó árban. Van kb 1 millió Eurónyi alaptőkém. Milyen vállalkozást lenne érdemes nyissak, mibe fektessem be, hogy gazdagon jövedelmezzen vagy esetleg nagyobb hasznot hozzon, mint azt várnám?

2020. máj. 15. 17:28
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
53%
Jogi egyetemre jár, de a tavaly szót tavajnak írta. Itt bukott a történet. Egy unatkozó csóró troll a kérdező.
2020. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kamu,nem kell túl sok ész ahhoz hogy valaki többet csináljon ekkora összegböl,pénz pénzt szül.

Nekem az a tapasztalatom ezekkel hogy aki gazdag az annak született,kivétel az aki elérte maga

2020. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

Elnézést hogy a tavalyt rosszul írtam. Nem Magyarországon születtem, kezd3tben nem is magyar iskolába jártam. 12 éves voltam amikor ideköltöztünk.

És nem, nem vagyunk gazdagok édesanyám ékszerész, apukám pedig rendőr volt, nem milliomosok sem milliárdosok. A telket én örököltem ezért én is adtam el. A pénzt pedig a szüleim rám bízták.

2020. máj. 16. 10:36
 44/52 anonim ***** válasza:
49%
Nehéz ügy. Sajnállak a problémáid miatt. Hála égnek ilyen gondom nincsen. Egy fillért sem örököltem sehonnan.
2020. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

De hogy örökölhetted te és nem a szüleid?

Ez fura

2020. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
Megismertem egy idős matektanárnőt akihez jártam korrepetációra. (Nem volt senkije.)Aztán agyvérzése lett és én hetente egyszer takarítottam nála, bevásároltam. 18 éves koromban rám iratta a földet, a lakást pedig egy másik illetőre, aki szintén segített neki. Én nem vártam el, ahogy a másik személy sem. Sajnos a néni hamar elhunyt, pár hónap után.
2020. máj. 16. 21:42
 47/52 A kérdező kommentje:
A néni családja 1944-ben meghalt Auschwitzban. Ő túlélte, de sosem házasodott meg.
2020. máj. 16. 21:46
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz akkor legalább van egy példa arra hogy a jó cselekedett elnyerte méltó jutalmát.
2020. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) de tényleg önzetlenül csináltam, nagyon hálás voltam, hogy felkészített és jól tanított.
2020. máj. 16. 23:28
 50/52 anonim ***** válasza:
0%
Ha igaz, amit írsz, akkor Ausztriában vagy Németországban vennék 2-3 ingatlant a fővároshoz közel, aztán kiadnám. Sokkal stabilabb országok úgy politikailag, mint gazdaságilag.
2020. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!