Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hova fektessem be azt az...

Hova fektessem be azt az összeget, hogy jól élhessek belőle, vagy esetleg meggazdagodjak?

Figyelt kérdés
Eladtam egy földet jó árban. Van kb 1 millió Eurónyi alaptőkém. Milyen vállalkozást lenne érdemes nyissak, mibe fektessem be, hogy gazdagon jövedelmezzen vagy esetleg nagyobb hasznot hozzon, mint azt várnám?

2020. máj. 15. 17:28
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
5 millio semmire se elég. kB 50 böl már nekem se lenne gondom de 5 egy vicc
2020. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

30-as válaszoló vagyok.


5 millió semmire nem elég, persze ha nem akarsz dolgozni.

Én vállalkozást csinálnék. Meg is van, hogy mit és hogyan.


Neked vicc 5 millió forint, másnak egy lehetőség.

2020. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
19 évesen ne adj ki ingatlant, pláne többet, tényleg irgalmatlan szívás tud lenni (persze kifoghatsz jó albérlőket is). Én valamilyen kockázatmentes befektetést választanék, elsősorban állampapírba fektetnék, de egy kisebb része mehet nagyobb hozamú, kicsit kockázatosabb befalapba is. Illetve jog helyett pénzügyre mentem volna egyetemen, hogy értsek a befektetésekhez. Ennyi összeggel otthon tőzsdén játszadozva soha nem kellene alkamazottként dolgoznom, ha jól csinálom. Illetve bármilyen bankba bemész, privát ügyfélnek számítasz ennyi pénzzel, ott megmondják, mit érdemes vele kezdeni olyanok, akik értenek hozzá. Tudom, hogy nagy az ellenérzés a tanácsadókkal szemben, de a legtöbbnek nem az a célja, hogy minél jobban lehúzza az ügyfelet, hanem hogy ő is és az ügyfél is jól járjon hosszú távon. Amúgy, ha nem volt szükséged erre a pénzre, miért adtad el most a földet? Lehet 10 év múlva többet érne, addig meg kiadhattad volna bármire.
2020. máj. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 steveskin140 válasza:
0%

Szia!

Ha te lennék, akkor valószínűleg kifizetném minden tartozásomat, amit nem is tudom miért de évek óta görgetek magam előtt, pedig dolgozok, és fizetem, és nem is olyan nagy összeg (kb 1 millió)

De már olyan szintű a stressz, hogy kezdek megőrülni, mivel nincs már munkám se. Épp Hollandiába tervezek kimenni, de még a repjegyre sincs. Beszélek 3 nyelvet.


Nagyon sok tanácsom van neked, nagyon sok mindent tudnék kezdeni azzal a pénzzel. 25 vagyok, férfi.

Ciki, de haver, olyan szinten irigyellek, hogy azt elmondani nem tudom.

Van kedved egy-két morzsával konkrétan megváltoztatni az életemet?

Bár ez nyilván nem a legjobb befektetési módszer, ahogy azt bárki gondolná (nyilván), de egy olyan kapcsolatra tennél szert, egy olyan barátra aki örökké jönni fog neked eggyel. És sajnos tényleg szuper ötleteim lennének, de nem még egy szobát se tudok kivenni épp, nem hogy befektessek.

Köszönöm ha idáig elolvastad. Bízom benne. Legyen szép napod! És ha nem is rajtam, akkor kérlek először segíts valakin! Én tuti, hogy leszólítanék pár embert hogy befizethessem 1-2 számlájukat. :D

2020. máj. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 steveskin140 válasza:

34-es vagyok


30-as válaszoló: milyen igaz. Aki a kicsit nem becsüli...

5m forint. Megszámlálhatatlan lehetőség jut eszembe.

Elsőkénr, internet világa tele van jobbnál jobb dolgokkal. Csak ismerni kell, és beszélni angolul, természetesen

2020. máj. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó 5 millió már a sarki alkesznak is van. Az nem elég semmire. Csak egy használt autóra.
2020. máj. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Az alberletrol miért beszelitek le ?

Van aki alkalmas rá, én nem de feleségem igen, rettentően bunkó a berlokkel , havonta megy a pénzért (bevalljuk de erte megy akkor is mert ha gyanús valami a lakásban akkor máris intézkedik) beszedi a pénzeket.

A szerződés legyen jó , de ügyvédnek tanul írjon már egyet és ha alkalmas arra hogy szigorú legyen, de ügyvédnek tanul tehát eléggé aljas szakmát nézett igy nem lehet gond, adja ki.


Mi így élünk igazából fenntartom az albérleket, ha van pénz csinálunk még albérletet , sok munkát én végzek el egyedül és működik.


Nem passzív jövedelem meg ilyen butasagok, meg van vele meló, naes ? Pénzt nemcsak megszerezni nehéz hanem megtartani.

2020. máj. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

37-es jól írja, megtartani is nehéz.


Hogy miért adtam el a földet? Nem volt mit kezdjek vele. Tavaj decemberben állapodtam meg a vevővel, megldpően jó összegben és most fizette ki az összeget.

Arra is gondoltam, hogy a szüleimre bízom a pénzt, kezdjenek vele amit akrnak, ebben nekik több tapasztalatuk van. De ők nagyon támogatnak engem abban, hogy ha lehet, én fektessem be, dolgozzak meg én a "sikerért". Ami persze rendben is van, csak nagyon óvatos vagyok most, mire is adok ki pénzt. Nem szeretném elherdálni, mert ekkora lehetőségem soha az életben nem lesz több

2020. máj. 16. 08:09
 39/52 anonim ***** válasza:
Ezen az egészen csak nevetni tudok,szülök csakúgy átengednek 300 millio forintot a gyereküknek,akkor ezeknek milliárdjai lehetnek. Valahogy kétlem hogy ez kemény munkával lett elérve. Valóság az hogy gazdagnak született a kérdezö,sosem kellesz dolgoznia,lehetö leglustább befektetéssel is arany élete lesz.
2020. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
8%

Miért ? Ha ő örökölte. A xi kerületben madarhegy részén régen a szegények , vettek telket még a kommunisták kaptak


Ott ez az ár megy

2020. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!