Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire "normális" ha a...

Mennyire "normális" ha a május elején intézett táppénzt még nem utalták?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Mi az, hogy május elején "intézett"? Ha akkor adtad le a táppénzes papírt, akkor majd a májusi fizuval megkapod. Nem mindenhol van hóközi utalás.
2020. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vállalkozó vagyok és nem én intéztem, hanem a könyvelőm, ezért írtam így.
2020. máj. 22. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

A kérdésedből épp csak a lényeget hagytad ki. Esetleg megemlíthetted volna, hogy vállalkozó vagy.

Valószínüleg van egy 30 napos átfutási ideje, mint a hivatalos ügyeknek általában.

2020. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Vállalkozó vagy, ok és milyen ev, kata?

Nem minden esetben jár betegszabi (mert amúgy az első 15 nap bsz).

Kifizetőhely esetében 8 nap a folyósítás, akinek az állam folyósítja max 60 nap.

Ez van.

2020. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hármas válaszoló, saját vállalkozás kategóriába ment a kérdés, azt hittem így érthető lesz.


Négyes válaszoló igen, kata. Baleset miatt 1 hónapra írt ki az orvos még áprilisban és vállalkozó ismerősömmel beszélgettem aki mesélte, hogy neki anno pár nap alatt utaltak, ezért nem értem mi tart eddig most de ha van egy egyébként hosszabb átfutási ideje és ez így még rendben van, akkor oké.

2020. máj. 22. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Balesetre (üzemi gondolom) magasabb ellátás jár.


Nekünk előtte még küldtek egy több oldalas kérdőívet, hogy "szerintünk", hogyan történt a baleset. Ez után minősítették üzemi balesetnek, majd számfejtettek, és fizettek. Ez több hónapot vett igénybe.

2020. máj. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a februárit se utalták még.Egyszer sikerült telon ügyintézővel beszélni.Közölte,h lehet nyáron lesz belőle vmi.
2020. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy a Corona a hibás. A rengeteg adminisztráció miatt késhet pénzátutalás.

Persze lehet, hogy a migránsok, vagy a Soros szólt bele....

2020. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!