Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autókereskedésben vásároltam...

Autókereskedésben vásároltam külföldről behozott autót, mivel a külföldi tulajdonosról egyből az én nevemre került a kereskedés intézett mindent nem kaptam adásvételi szerződést, állítólag az okmányiroda ott fogta Ez normális?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Fura. Az adás-vételi több példányban készül. Ha valamiért nem így lenne, akkor is le lehet másolni. Szóval, ez az ott fogta az okmányiroda nekem elég gyanús szöveg lenne.

De érdeklődj az okmányirodán, hogy mi a helyzet, látták-e egyáltalán a szerződést.

2014. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aláírtad és nem kértél el egy példányt vagy hogy?
2014. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán minek a szerződés? A forgalmi és a törzskönyv a nevedre szól, abból meg hogy az előző tulajt Hans Régenkurtnak hívják, vagy másképp, nem lesz semmi hasznod.


Persze ha a kereskedés vállalt valami garanciát (mert, hogy kell nekik) arról illene lennie valami írásnak, de az se baj, ha az nem egy adásvételi.


Szerintem.

2014. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!