Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek a BUSSINESS...

Mi a véleményetek a BUSSINESS CLASSban-ról, jó tanácsokat adnak? Egyetemet ott kell hagyni, és nekivágni bussinessbe és abba kell hagyni életképtelennek lenni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=VviXrf5QB0Q


Én infót tanulok, és teljesen felnyitották a szememet. Elmondták, hogyha informatikus vagyok, applikáljak applikációt. Tökre szégyenlem magam, hogy eddig apuci és anyuci pénzén éltem és nem azt csináltam, amit ők!


Viccet félretéve, ha valaki végig tudta nézni valamelyik videójuat, akkor leírná a véleményét róluk? Sajnos youtuberől az összes értelmes véleményt letörölték :\.



#egyetem #utazás #vállalkozás #Málta #Dancsó kritika #Puzsér kritika
2020. jún. 21. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
S oszkár csoportban kiválóan leírták a véleményeket.
2020. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Lerágott csont már ez a téma... engedd el.
2020. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Rettentő irritáló a hölgy. Ennyit használni feleslegesen a "konkrétan" szót.
2020. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Csak azt tudom mondani, amit mindenkinek. A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van és senki nem kíváncsi a másikéra.
2020. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
A vélemény, olyan, mint a sejhaj.
2020. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Régebben én is azt hittem, hogy a papír nem számít, ha vállalkozást akarsz építeni - ma már tudom, hogy ez csak félig igaz. A hölgynek abban igaza van, hogy csak úgy "ellenni" teljes egészében értelmetlen, akkor már inkább kezdj el dolgozni és megtapasztalni a való világot! De azzal is jó, ha tisztában vagy, hogy nagy üzletet nehezen fogsz építeni papír nélkül. Nézd meg az amerikai Shark Tank-et és megláthatod, milyen nehéz befektetőt szereznie egy olyan start-up cégvezetőjének, aki nem végezte el az egyetemet!


Még egy észrevétel a videóhoz: ha az egészségügyi állapotomat akarom véleményeztetni, akkor az orvosomat kérdezem meg; ha egy étel elkészítéséről akarok többet megtudni, akkor a páromat kérdezem meg; ha pedig az egyetemi oktatásról akarok értelmes gondolatokat megvitatni, akkor olyan embert keresek, aki volt már egyetemista. A lány véleménye ilyen szempontból inadekvát.

2020. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Tök igazuk van! Ne lógjatok apuci pénzén, inkább kérjetek apucitól pénzt, hogy Máltán esküvőszervező irodát nyithassatok. És ha már ott vagytok, akkor mosogassatok el otthon.
2020. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%

#6 " megláthatod, milyen nehéz befektetőt szereznie egy olyan start-up cégvezetőjének, aki nem végezte el az egyetemet!"


Nagyon könnyű, ha normális ötlettel áll elő, amire szükség van. Generál eladásokat és nem csak más pénzén akar élősködni.

2020. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire jól megy az esküvői irodájuk, akkor miért a magyar youtube-ból próbálnak megélni? 😂😅
2020. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Két idióta elkényeztetett piXa. Ha végignézel pár videójukat látható, hogy a normálistól teljesen eltérő világnézettel rendelkeznek. Fogalmuk sincs a valóságról, a világ normális működéséről és egyáltalán az emberekről.

Berényi Médea Zoé szülei pár éve Máltán csináltak valami vállalkozást, az egyébként sopron környéki csaj ott nőtt fel végzett valami sulit és ment férjhez. Annácska szintén vállalkozók gyereke. Elkényeztetett, arrogáns, feltűnési viszketegséges kis hisztérika. Nem vették fel egyetemre - ezért ennyire pipa az egyetemistákra. Mivel addig mindent amit felböfögött - és amit pénzért meg is lehetett szerezni - a szüleitől megkapott, így ehhez szokot. Ez a kudarc azonban lelkileg kikészítette. Őrjöngött, tombolt, teljesen elborult az agya. Ez érződik is az elhíresült egyetemistákat fikázó videójából (degradálóan beszél az egyetemistákról, hangosan és indulatosan nyilvánul meg / bizonygatja, hogy a mostani élete tökéletes / hangsúlyozza, hogy egyetem nélkül lett "sikeres"). Pszicho-terápiaként Anyuci és Apuci (akik ugyebár gazdag vállalkozók) kiutaztatták Őt is Máltára (Médeáékhoz), hogy lelkileg rendbe jöjjön. Lóvé van dögivel így bármibe fog, azt támogatják. Kreatívan a fotózást "választotta" ... abba nem lehet nagyot bukni.

Emellett a Médeával közösen elkészítette ezt a YT csatornát, aminek a lényege, hogy elismerést szerezzen magának azzal, hogy megpróbálja különböző motivációs dumákkal (klisékkel) sikeresnek mutatni magát, eldicsekedjen azzal hol van, merre jár, mivel foglalkozik - mindezt úgy beállítva, mintha önerőből építette volna fel. A valóság azonban más. Az egész egy manír. Az öltözék, a felvett stílus ... minden. Amit ott látsz azt mind, mind Anyuci és Apuci fizeti Neki.

Az ominózus videó, amiben Anna így "kiakad" (főként AHOGY kiakad) tökéletesen mutatja, hogy a gyógyulás fázisa még elég messze van és hogy valakinek Ő NAGYON bizonygatni akarja azt, hogy odakint sikeres. Kedvenc részem egyébként a legeleje, melyben kijelenti, hogy az általa utált 4 dologból az egyik (a felsorolásban negyediknek szerepelteti); az elkényeztetett kölyköket .... Ő IS AZ!!!!

2020. júl. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!