Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ilyen feltételekkel nem azon...

Ilyen feltételekkel nem azon lennél hogy minél jobban menjen a vállalkozásod?

Figyelt kérdés

Műkörmösként dolgozik barátnőm másodállásban és számos előnye van a többiekkel szemben:

Szüleim kialakították neki egy kis helyiséget ingyen

Olyan üzletünk van ahonnan az alapanyagokat olcsóbban be tudja szerezni és minőségi szakmai oktatáson tud részt venni ingyen

Sokszor keresnek az üzletünkben műkörmöst így oda tudnánk adni az ő nevét

Sokan dicsérik hogy milyen szépen dolgozik mivel tesóm kezén látják a munkáját így reklámra se kellene szinte költenie..


Azt mondja hogy ezzel szeretne foglalkozni és főállásban csinálni viszont egyelőre mivel Csak másodállásban csinálja kevesebb vendéget tud fogadni.

Én úgy látom hogy kevesebb lett a vendége de már érdekes hogy újat nem akar fogadni mert nem fér be; ami eddig heti egy üres napja volt (vagy nem volt) most lett neki kettő; de már újakat nem fogad így hogy akar vendégkört építeni és főállásá tenni? Természetes dolog hogy maradnak le a vendégekből De akkor ezek helyére lehetne újakat tenni pláne úgy hogy az eddigi egy napból lett kettő szabadja.


Nem értem az egészet ilyen előnyökkel más összetenné a kezét.


2020. jún. 25. 08:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2020. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11es mit kezdjek vele?
2020. jún. 25. 15:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező,


szerintem arra utalnak, hogy tartsd be az oldal szabályait és a kérdés újra és újra kiírása helyett használd a kiemelés funkciót, mint minden értelmes ember

2020. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fáj az igazság szerencsétlen. :)
2020. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!