Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy kis BT megszüntetése...

Egy kis BT megszüntetése nagyjából mibe kerül, mennyi idő és mekkora huzavona?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves meglévő, de nem túl hasznos Bt-m, ami már semmi szerepet nem játszik, csak plusz ügyintézések és költségek. Gondoltam rá, hogy megszüntetem. De még sosem csináltam ilyet. Valaki akinek volt már része vagy tapasztalata ilyennel kapcsolatban azt kérem ossza meg.

Semmi problémás ügy, vagy tartozás nincs. A bel és kültagok között semmi ellentét, teljes egyetértés.



2020. júl. 15. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincs benne semmi tartozás, akkor lehet egyszerűsített végelszámolást csinálni. Ez egy nem túl bonyolult procedúra, nagyjából 2-3 hónap alatt le lehet zongorázni, aminek nagy része csak várakozás a nav-ra és hasonlókra. Költsége nincs, ingyenes az eljárás, csak a könyvelőt kell kifizetni, aki elvégzi.

Én már pár ilyenen túl vagyok, jelenleg is fut két végelszámolásom, nem vészes történet egyik sem.

2020. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!