Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hamarosan nyitunk egy válalkoz...

Hamarosan nyitunk egy válalkozást kutya boxokat lehet rendelni (jàték jutalomfalat ápolási termékek ) és ez mind meglepi hogy mi lesz benne.lesz egy csak jàtékot tartalmazó box ti milyen nevet adnàtok ?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 09:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj, de még azt sem tudod helyesen leírni, hogy váLLalkozás (nem váLalkozás), olyan alapvető szavak jelentését nem ismered, hogy naivitás (a szó amit keresel:negatív), ráadásul egy bukásra ítélt, semmitmondó "ötlettel"... Lerágott csont az egész. Hogy gondoltad így a vállalkozást?
2020. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
18%
Ajj, hogy mennyi bunkó ember... Az igaz, hogy én sem adnék ki horror árakat egy dobozért, amibe kitudja mi van, de lehet belőle valami. Ha normálisan működteti, tudja hol a határ stb. Én is tudom mik a veszélyei. Biztos ő is. De ha nem tetszik, minek kell beszólni. Nem lehet csendben tovább menni?
2020. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Fa_ember16 válasza:
0%
#12 tudom hogy ezért mindenki le fogja pontozni,de csak azért is elmondom: nem,sajnos nem lehet elkus$olni és tovább menni anélkül hogy beleugassanak és lepontozzák mindenkinek a kommentjét ami az ő véleményükkel nem eggyezik meg.és igazából most mindegy hogy a kérdező mennyi heylesírási hibát csinált,attól még egy rendes munka mellett meg lehetne próbálni ezt.lehet hogy egy idő után belebukna,de szerintem nem a leghülyébb ötlet. Van aki szószerint kutya szarr@l keresett millió forintokat,és szerintem az is egy teljesen hye ötlet,de mégis bevált,úgyhogy ez is talán beválhat.bár legyünk reálisak,igen,ez zsákbamacska és igen,lehet hogy túlárazott lenne,és persze hogy az emberek ezt eleinte nem fogják csak úgy elkapkodni! Csak annyit szeretnék még mondani a kérdezőnek: én szeretnék a sok bunkó miatt személyesen bocsánatot kérni,hogy nem tudnak csak parasztok módjára válaszolni,és csak beszólnak,ahelyett hogy inkább egy pici jót is mondjanak.nem is ezzel van a baj,hanem az,higyha mást mondasz mint ők,akkor rögtön ugatnak.én a te helyedben megpróbálnám,de csak óvatosan :)
2020. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!