Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudhatom meg egy...

Hogyan tudhatom meg egy termék előállítási költségét és vállalkozáshoz beszerzési árát?

Figyelt kérdés
Egy webshopot szeretnék indítani. A termékeket, amit forgalmazni szeretnék többek között Németországban, Angliában gyártják. Az adott cégeknek küldtem egy e-mailt, hogy mennyi a beszerzési ára az általuk gyártott termékeknek. De csak egy űrlapot kaptam vissza, hogy mi a cégem neve; mi az adószáma stb. Azért érdekelne a beszerzési ára mert ha máshol csomagolással meg szállítással olcsóbb, mint amilyen árat én tudok képezni akkor nem indítok webshopot. Pl nekem 27% ÁFA-t kell rárakni máshol meg csak 15 vagy 19%-ot.

#ÁFA #webshop #beszerzési ár #Előállítási költság
2020. szept. 4. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos ha rendelkeznél a megfelelő képesítésekkel (min. OKJ), akkor nem itt a gyakorin kellenne ilyesmit kérdezgetned...hanem pontosan tisztában lennél a vállalkozásokkal, az online kereskedelemmel, a beszerzéssel és az adózással.

Azthiszik manapság a huszonévesek a webshop indítása lóf.asz, alap informatikai tudással elbohóckodhatnak vele és meggazdagodhatnak hátradőlve. Hát nagyon nem!

Javaslom előbb képezd magad, utána vágj bele, ellenben nem lesz hosszútávú, sikeres, jövedelmező a webshopod.

2020. szept. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sem a vállakozásod
2020. szept. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát add meg a ceged adatait, gondolom kell mennyiséget is vállalni azt beírod kapsz egy árat és kész. Mi a gond ?
2020. szept. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem vesznek komolyan egy random freemail-es levelet a Balkánról. Kereskedelmi mennyiségnél B2B tárgyalásról beszélünk, nem aliexpress szintű rendelésről
2020. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak ÁFA trükkökkel tudsz jobb áron értékesíteni, mint a multik. Azt meg azért nem árt tudni, hogyan kell, különben hamar börtön a vége.


Ez az indítok egy webshopot, nem úgy működik, ahogy elképzeled... ;)

2020. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!