Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet használtan pénztárgépet...

Lehet használtan pénztárgépet venni? Esetleg bérelni?

Figyelt kérdés
Most lesz vállalkozásom, ez az első, még fiatal vagyok. A munkagépeket megvettem, de nagyon kicentize jött ki, kb 20k ft tartalékom maradt. Szégyen vagy sem, nem maradt pénz pénztárgépre. Mit csináljak? Egy új 80k. Lehet használtan venni? Persze 20k-nál többet össze tudok rá szedni, de 80 az sok. Köszi a válaszokat

2020. szept. 9. 19:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Eddig is olyan jó tanácsokat adott úgyis :D
2020. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem, de legalább ingyen van :D meg hát itt a net, majd még lehet kérdezek itt, vagy nem tudom :D
2020. szept. 10. 23:12
 23/26 anonim ***** válasza:
Én szívből kívánom, hogy jöjjön be a vállalkozásod, de ezzel a hozzàllással nem lesz hosszú életű. De ne legyen igazam :)
2020. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Még nincs is vállalkozásom. Nyilván akkor komolyabban fogom venni a dolgokat :D
2020. szept. 11. 00:47
 25/26 anonim ***** válasza:

“ Nem, de legalább ingyen van :D”


Ingyen van:1819/nav meg a kormányhivatal


Az ismerősöd nem ingyen van: vetetett volna veled feleslegesen 80ezerért pénztárgépet, meg ki tudja még mit

2020. szept. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Jogos :)


Még jó, hogy a nav ingyen van, meg az ügyfélkapu. az legalább megvan :)

2020. szept. 11. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!