Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen végzettség kell turkáló...

Milyen végzettség kell turkáló nyitásához, ha én is szeretnék egyúttal benne dolgozni?

Figyelt kérdés
Most lenne egy kezdőtőkém hozzá, de nincs semmi ilyen jellegű végzettségem.

2020. szept. 23. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ehhez nem kell speciális végzettség.
2020. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%
Végzettség nem kell, mert semmi veszélyessel nem dolgozol, biztosan van egy csomó maszlag aminek meg kell felelnie a boltodnak, de ennyi
2020. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát üzemeltetéshez nem, és hogy ámén lehessen az eladó benne? Eladói végzettség ahhoz sem kellene?
2020. szept. 23. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
De igen, az kellene azért.
2020. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy bolt nyitásához kereskedő, boltvezető végzettség kell: ha Neked nincs, akkor kell egy olyan alkalmazott, akinek van, csakhogy ez nagyon durván megdobná a havi költségeidet: kb 300 ezer ft-al.

Ehhez hozzájön a Te adód, a rezsi és máris havi 400 ezer ft kiadásnál tartunk úgy, hogy Te még egy ft-ot nem kerestél.


És akkor még nem említettem, hogy ha nincs megfelelő üzlethelyiséged, akkor a bérleti díj is komoly összeg lehet havonta, ha jfelkapottabb, ó helyen van. Ha nem, és olcsóbb akkor meg nincs forgalom.


Biztos vagy benne, hogy havi min. 400 ezer ft HASZNOT ki tudsz termelni a boltból? Nem bevételt, hanem hasznot.


Ja, és akkor még jön a könyvelő, a bolt berendezése, pénztárgép, stb.

2020. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!