Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénzt tehet kb havonta...

Mennyi pénzt tehet kb havonta félre az az egyéni vállalkozó aki az alábbi feltételekkel és módon csinálja a vállalkozását?

Figyelt kérdés

- Havi bevétele 10-13 millió forint között van.

- Okostelefon kiegészítőket áruló webshopja van.

- A bérleti díj (az átvételi ponté), dolgozók fizetése durván 500-800 e ft között van (sajátját nem számolva és figyelembe véve, hogy 3 diák alkalmazottja van)


Arról nincs információm, hogy mennyibe kerülnek a beszállító ktg-k, a könyvelő, a marketing, a webshop fenntartása, mennyit forgat vissza, az áfa, stb.


Tudom, ez így elég kevés infó, de hozzá hasonlóan én is szeretnék egy webshopot és érdekelne, hogy ilyen bevétel mellett kb mennyi az a pénz amit "saját zsebbe, fizetésként" eltehet magának.


Ha bárkinek van releváns információja, megköszönném.



2020. okt. 1. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Üdv, a tárgy maga más és elnézést hogy lustaságból csak belinkelem, de itt azt a második hosszú választ én írtam és jól látszik belőle hogy mi történik 100 forint céges bevétellel. Kiindulásnak szerintem jó számolni neked.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..

2020. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

"Arról nincs információm, hogy mennyibe kerülnek a beszállító ktg-k, a könyvelő, a marketing, a webshop fenntartása, mennyit forgat vissza, az áfa,"


Csak a lényeg hiányzik :-)

Van, aki azért megy csődbe, mert marketingre baromi sok pénz elmegy és nem hozza a várt eredményt. Van, aki meg kevés de ügyes marketinggel is csodákra képes :-)

2020. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez így egy 50 ismeretlenes egyenlet. És biztosan nem EV
2020. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Hát nézd 10 százalék eseten veszteséges. Afelett telefonnal kereskedni. Nehéz.


Szóval kellene tudni a valós számokat

2020. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!