Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire lehetséges ez?

Rasd kérdése:

Mennyire lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Ugye bár, a dropshippinghez legalább egy saját vállakozás kell, amit ingyenes el lehet indítani, tudom, meg max a könyvelőt kell fizetni, csak az a kérdésem, mennyi esélye van hogy egy dropshipper weboldalt észre vesznek, semmilyen lokális árumozgás nincs, meg semmi. Illetve mik lehetnek a következmények?

2020. dec. 30. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne vennének észre egy bármilyen oldalt? Min változtat az, hogy dropshipping? Akarsz vevőket? Akkor észre kell venniük a vevőknek. Ha a vevők észrevesznek, akkor a nav is. Plusz hogyan magyarázod a rendszeres bevételedet?

Mondjuk én már eleve azt sem értem, hogy ki az, akik ilyen oldalról vásárol és fizet előre egy ismeretlennek, majd vár akár 1 hónapot vagy többet arra, hogy megkapja a cuccot. Az Alin, ebayen legalább tud valamit tenni ha nem kapja meg a rendelését, egy ismeretlen weboldalon semmit. Azt hiszed, hogy ebből gazdagodsz majd meg? Ne számíts nagy forgalomra, ha még adót is csalsz, akkor garantált ráfizetés ha megtalálnak.

2020. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
két nap múlva minden egyes számlát jelentened kell. Á, ugyan, hogyan vennék észre...
2020. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy vállalkozni akarsz, vagy nem. Nincs középút.

Ha igen, akkor indulj el katásként mondjuk egyéni vállalkozással, és kész. Ha nem, akkor minek ügyeskednél, az online világban könnyű hamar lebukni.

2020. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!