Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell qhhoz, hgy saját...

Mi kell qhhoz, hgy saját számtech boltot nyissak?

Figyelt kérdés

Fiatal korom óta vonz az informatika, bár ez nem egészen oda tartozik.

Van egy konkrét elképzelésem, miszerint vagy maszekban, vagy kisboltot vezetve számítástechnikai dolgokat akarok árulni, és javítani.

A városomban van erre példa, egy kisvállalkozás képében.

Bolti eladói végzettségem már van, boltvezetőit is szeretnék lerakni majd.

Viszont nem tudom hogy mi kellene még?

Nyilván, jelen esetben én lennék a bolt részben, a "műhelyben" pedig azok, akik értenek a szereléshez. Ahhoz, hogy ezt elkezdjem, elég csak a boltvezetői?



2021. márc. 4. 17:09
 1/4 BeefEater ***** válasza:
100%

Leginkább pénz, de abból sok. Az is kell, hogy te magad értsél hozzá. Mindenki, akit ismerek 10+ éve ugyan oda jár és nem mennének máshova mert az új bolt pár százalékkal olcsóbb. A többség meg on-line vásárol.

Szerintem maximum azzal tudnál versenyezni, hogy nagy raktárkészleted van és azonnal ki tudod szolgálni a vevőket. De a nagy raktárkészlet nagyon drága. És akkor még nem is hirdetted magad.


Ez nagy üzlet lehetett volna 25 éve.

2021. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig valahogy az a bolt is megél, amit említettem fent.
2021. márc. 4. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagy raktárkészlet kell hozzá.

Úgy szoktak rendelni ismerösök hogy 1-2 napon belül megakarja kapni.

Az nem fog müködni hogy te lerendeled pár nap múlva megkapod nagykerből, aztán ráteszed hasznodat és pár nap alatt jut el vevőhöz utána, 3. nap után már át se veszi mert beszerezte máshonnét, 1 hetet nem fog várni

2021. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Árulj/adj bérbe értelmes kis irodai kész konfigokat úgy, hogy le se kelljen matricáznod, hogy hozzád hordják garanciaidő után is javíttatni! Lehetőleg nagyobb városban, lehetőleg minimum a helyi rádiókban sírásig nyomatva a fő üzenetet és versenyelőnyt, meg ami még ilyen természetes, de kielégítetlen igény lehet, és te lefeded. Pl kisméretű, csendes, nagy teljesítményű. Bang. Ízléses, időtálló, célspecifikus. Bumm. Könnyen áttekinthető alkatrészlista, esetleg mindig friss link a konkrét termék gyártói oldalára, meg így tudod, csomó nagy empatikus dolog, amit max egy hét maradéktalanul összekaparni egy A/4-es lapra.
2021. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!