Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyiért posztolnak ki egy...

Mennyiért posztolnak ki egy képet ezek a youtuberek?

Figyelt kérdés

Szponzorált tartalmú képeket mennyiért posztolnak 200-300 ezres követőkkel (instagramon) a youtuberek?


Például akik főként érdekelnének:


Inez Hilda Papp

Viszkok Fruzsi

AvianaRahl

Farkas Timi

Markó Rebeka


Főként olyan női youtuberek,influenszerek érdekelnének akiknek a profiljába beleillenek az ilyen otthonos kis dekorációk, kézzel készült dolgok, gyertyák, szappanok stb.



Nem írtam még soha senkinek ilyen tartalom miatt, most kezdtem bele a saját kis vállalkozásomba amihez keresek influenszereket reklámhoz. Fogalmam nincs hogy milyen áron mozognak ezek a képek, nekem kell ajánlatot tenni vagy én kérdezzem meg tőlük hogy mennyibe kerül náluk egy ilyen reklám kép?


2021. márc. 14. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Változó 10 ezertől-1 millióig, amennyit a szponzor fizet :D
2021. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Ingyen is ha te is posztolsz nekik
2021. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért vedd figyelembe, hogy a youtube nezokozonsegenek többsége nem fizetőképes gyerekekből és kamaszokból áll, akik max a szüleiket tudják nyúzni,ha látnak vmi terméket egy influencernél. Akiket választottál, őket meg aztán főleg a fiatalabbak nézik (szeretik elkamukazni, hogy nem, de érdemes átpörgetni a kommentszekciot), ezért sztem mielőtt akar ajánlatot kérsz, járd körbe, hogy mennyire felelnek meg a celcsoportjaitok.

Ha felnőtt, fizetőképes nők a cél, más youtubereket keress meg, akár kisebb kovetoszammal, mert a mennyiség nem mindig jelent minőséget is.

2021. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
minimum 1 millió Ft
2021. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!