Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit szóltok ehhez? Virágbolt,...

Mit szóltok ehhez? Virágbolt, ami csak szálas rózsát árul több színben Budapest egyik legfrekventáltabb helyén.

Figyelt kérdés

Véleményeket várok, hogy mennyire érné meg egy olyan virágüzlet, ami csak gyönyörű, hosszú szárú szálas rózsákat árulna több színben?


A tulajdonomban van egy pavilon (bódé), ami Budapest egyik legfrekventáltabb helyén, az Oktogonon van (közvetlen a 4-6 megállónál és a metró kijáratnál).


Illetve lehetőségem van egy forgalmas Westend üzlet bérlésére is.



2021. ápr. 3. 11:46
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
78%
Én is beruháznék "örökké" friss rózsákba.
2021. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
31%

18. "Te egy igazán buta ember lehetsz." Én meg úgy gondolom, hogy te vagy az. Na és akkor mi van? Nem érdekel a véleményed :)

Hallottál már soha el nem hervadó rózsáról? Nem? Milyen véletlen! Talán azért mert nem létezik. Illetve létezik, úgy hívják, hogy MŰVIRÁG. Az az ami nem hervad el.

Ha én ide beírom, hogy megtaláltam az örök fiatalság szérumát, de csak én és néhány kiválasztott tudja, azt is elhiszed? És én vagyok buta?

Ami van, az a tartósított rózsa és nem valami titok, millió helyen lehet kapni, ezzel aztán nem fog bankot robbantani. Ez viszont nem szálas rózsa, mint a kérdező állítja. Tehát lényegében nem igaz, hogy van soha el nem hervadó szálas rózsa és nem igaz, hogy a tartósított rózsa valami titkos találmány lenne, amit csak a kérdező és még néhányan ismernek.

És még te nevezel mást butának :DD

2021. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
48%

22-es:

Ugyan nem nekem írtad, de fogadd el, tényleg buta vagy, most már másodjára bizonyítod. Ha a kérdező a tartósított rózsára gondol, az ugyanúgy szálas rózsaként is van. Neked fogalmad sincs miről beszélsz, de legalább habzószájjal esel itt mindenkinek.


Én virágboltos vagyok, több üzletem is van vidéken és Pesten is. Ami érdekes, hogy Budapesten még szinte soha nem maradt rám rózsa, majdnem mindig elfogy, pedig szép számmal adunk el. Vidéken jobban fogynak a kaspós virágok. Én úgy látom, hogy ha tényleg tudsz sok színt felmutatni és ezt örök rózsába oktogoni helyszínnel, akkor sokat ne hezitálj, mert ebből szép mellékest össze lehet szedni. A marketinget ne hanyagold el, nem lesz elég egy plakát vagy kis tábla. Online is nyomd a közösségi médiában, pl. egy fekete rózsás képért megvesznének az emberek. Ha esetleg érdekel még tanács, írj privit, sőt ha megragadod még egy picit jobban a fantáziám, akár társulhatunk is.

2021. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
23%

"legalább habzószájjal esel itt mindenkinek." Aha, szóval én butáztam le másokat? Nem.

Nekem nincs fogalmam arról, amiről vbeszélek? Én állítottam, hogy piacvezető vagyok és olyat tudok, amit csak kevesen? Nem.

Én meg piacvezető vagyok a ferrarik eladásában. És persze a gyk-n kérek vállalkozási tanácsokat piacvezetőként :D

2021. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy bármilyen frekventált is az Oktogon, nagyon nem mindegy melyik részen van a bódé, plusz ott van már két másik virágos.
2021. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
67%

Nem az Oktogonon kellene árulni, hanem a Rózsák terén :)

(ez ugyan csak vicc, viszont az Eper utca névtáblája alatt egy időben rendszeresen árult epret valaki)

2021. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
82%

Viagrával kell itatni a rózsákat, akkor 8-10 napot is kibírnak, az más kérdés, hogy ez megéri-e anyagilag.


2006-ban BP-en láttam olyan virágost, ahol csak tulipánok és rózsák voltak, de csak ünnepnapokon, nyáron fagyit télen süteményt árultak.

2021. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
56%
Szálas rózsa? Van is rá kereslet az év egyetlen napján. Miért nem olyat akarsz árulni amit mondjuk 10 évente egyszer vesznek csak. Egy alkalomra. Pl védőszemüveg napfogyatkozás hoz. Ilyen szűk árú palettával az elött csődbe mész hogy ki nyitottál volna. És jól írták előttem aki vesz is "impulzus" vásárló
2021. ápr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Hmm, rózsaszörp... Kevesen csinálják jól.
2021. ápr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
52%

#16

Egyébként nekem ez inkább ingyen reklámnak tűnik, nem valódi kérdésnek. Így már a Gyakori kérdések olvasói máris tudják hogy az Oktogon a 4-es 6-os megállónál árulni fognak majd valami hiper-szuper rózsákat.

Nem mondom....ügyes. Nagyon ügyes.

Aztán ezt a hoszászólásom is le lehet pontozni mint a #28-ast. De ahogy látom mindenki le lett húzva aki nem állt be a kérdező mögé.

Ismétlem megint. Ügyes!

2021. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!