Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit szóltok ehhez? Virágbolt,...

Mit szóltok ehhez? Virágbolt, ami csak szálas rózsát árul több színben Budapest egyik legfrekventáltabb helyén.

Figyelt kérdés

Véleményeket várok, hogy mennyire érné meg egy olyan virágüzlet, ami csak gyönyörű, hosszú szárú szálas rózsákat árulna több színben?


A tulajdonomban van egy pavilon (bódé), ami Budapest egyik legfrekventáltabb helyén, az Oktogonon van (közvetlen a 4-6 megállónál és a metró kijáratnál).


Illetve lehetőségem van egy forgalmas Westend üzlet bérlésére is.



2021. ápr. 3. 11:46
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
61%
30. igen, mind a kb. 30 ember, aki olvasta ezt a kérdést (jó, legyen mondjuk 100) tudni fogja. És mind a 100 bp-i és érdekli a téma és vásárolna és soha nem hallott még ilyenről és rohan is majd vásárolni. Ez ám a hatalmas reklám! Ismétlem megint: a 100 kérdés olvasóból aki budapesti, be is tudja azonosítani, hogy az Oktogonon hol árulnak ilyet és tudja, hogy mikortól és érdekli és venne is és el is megy csak ezért oda, az mind vásárolni fog. Biztosan rengeteget fog eladni a fantasztikus reklám miatt a kérdező :)
2021. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
32%
Én nem írtam hogy hatalmas reklám. Azt írtam hogy ingyen reklám akkor is ha egy ember olvassa akkor is ha egymillió.
2021. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
23%
Aha, akkor mi benne az ügyes? Az, hogy 1db embernek reklámot csinál? Ezzel az erővel elkiálthatná magát az utcán, az nagyobb reklám lenne, vagy fb-on kírhatná, az meg pláne. Mindkettő ingyenes és reklám. Ha komolyan ezt a kérdést szánja valaki reklámnak, akkor nem fog sokáig működni az a bolt...
2021. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
23%
Az benne az ügyes, hogy ez pl nekem így elsőre még csak eszembe se jutott. Csak most hogy így jobban el töprengtem rajta. Gondolom nő a kérdező. Nekik csavarosabb az észjárásuk
2021. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
29%
azta tényéeg nagyon nagy csavar huh, ha ennyi remek töltet van milliardos lesz a kérdező!
2021. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
41%

#35

Oké legyen tiéd az utolsó szó.

2021. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Kérte itt valamelyik válaszoló, hogy ha elkezdeném, számoljak be róla. Hát május közepe óta nyomom. :) A kínálat az, amit fentebb is írtam, szálas rózsák rengeteg árnyalatban (összesen 36), amik évekig ugyanolyan szépek maradnak egy tartósítási eljárásnak köszönhetően.

A sok negatívot el kell keserítsem, igazából rohadt nagy sikere van eddig, még cikkeket is írtak róla (pl. noizz.hu). Az induló hónapot leszámítva ( ami kis híján nullás lett) minden hónap pluszos, augusztus óta már 750K+ a profit!! Ezt még én se gondoltam volna. A hét elején kicsit pang az eladás (hétfő, kedd szerda jellemzően gyenge), de aztán nagyon beindul és pörög. Két eladó kell péntek-szombat-vasárnap napokon egyszerre, hogy kiszolgáljon, és mivel nem hervadnak el a rózsák, így aztán tök mindegy ha a hét első fele gyengébb és több marad meg.


Szóval vannak a hurrogók, meg azok akik megvalósítják az ötleteiket. Aki próbált segíteni, pozitívan hozzáállni, annak ezúton is köszönöm! Legyetek bátrak, ha hisztek valamiben. :)

2021. nov. 17. 12:57
 38/39 anonim ***** válasza:
Ebből a 750-ből még lejön a két eladó fizetése, vagy ez már tiszta haszon? Amúgy gratula, mégis jó ötlet volt :)
2021. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Kedevs kérdező, megírnád a címet privátban? :) én szívesen vásárolnék nálatok, gratu az ötlethez
2021. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!