Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet havi 200 ezer...

Hogyan lehet havi 200 ezer forintból albérletet fizetni és megélni???

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 19:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Nehezen. Ennyiből nem is bérelnék, csak szobát legfejebb (ha valami nagyobb város). De még úgy is alig elég, főleg a kaja árak drágultak meg nagyon.
2021. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%
Ismerős 75 ezret fizet két szobás lakásért. A fennmaradóból miért ne tudna kényelmesen megélni?
2021. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Ha rezsi és bérlet is kell még, az máris 100 ezer. További vagy 10 ezer elmegy tv/net/mobil/netflix stb jellegű számlára.

Kaja és egyéb bolti vásárlások nekem egy főre még akkor is vagy havi 40 ezer, ha magamra főzök, ez eléggé megdrágult.

2021. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy élhetetlen ez az ország. Nem kellene pedig ennek ilyennek lenni. A kettes meg biztos hogy nem százas.
2021. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
20%

Miért is nem vagyok százas? Kifejtenéd?


A magadfajta élhetetlen kulimunkás nyugaton is nyomorog, ez nem Magyarország sajátossága. De ha valami magasan képzett mérnök vagy és úgy írod hogy élhetetlen az ország, akkor megkövetem magam. (bár valamiért úgy érzem nincs így.)

2021. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem pesti születésű vagy, akkor nem kötelező Pesten élni. 200 ezerért pedig hát nem piacképes szakmád van. Amiért Pesten 200-at kapsz, az vidéken is csinálhatnád 150-180 ezerért és jobban kijönnél belőle.
2021. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%
5. Nem vagyok kuli munkás de azok nélkül te igen csak bajban lennél barátom. Ha senki nem végezné el azokat. Normális országban mindenkit megfizetnek. Ezért nincs innen eltakaritva ez a kormány, mert ilyen emberek lakják ezt az országot.
2021. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%

Siman meg lehet elni ennyibol.

100bol tudsz BP belvarosaban szobat, kulvarosaban kis lakast berelni ugy hogy ebben rezsi bennevan.

40 kaja

10 BKV

10 mobil, fodrasz, hasonlo kissebb kiadasok


Maradt 40 amibol tudsz kolteni arra ami neked fontosabb, vagy gyujteni nagyobb kiadasokra mint egy nyaralas.


Nem egy jo elet, de azt allitani hogy ebbol nem lehet megelni hazugsag. Nyilvan egy 4 gyerekes csaladot nem fogsz egyedul eltartani belole.

2021. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
29%
Igen, nyugaton kolbászból van a kerítés. :)
2021. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%
Ezt senki nem mondta, de nem igaz hogy nem látod mi megy itt. Ha csak annyit keresel hogy épp nem halsz éhen az rabszolgaság. Aki dolgozik az emberhez méltó életet érdemelne. Az általad említett kuli munkások is, érdekes máshol meg vannak fizetve. Legalább annyira hogy ne vegetalas legyen az élete. Tesóm kint németben gyárban annyit kap hogy le se írom mert nem hiszitek el. Én is készülök majd kimenni.
2021. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!