Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan futtatnátok fel egy...

Hogyan futtatnátok fel egy internetes vállalkozást? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Elég régóta próbálkozok saját internetes vállalkozások működtetésével. Kisebb nagyobb sikerek voltak ugyan, de sohasem sikerült igazán nagy körben elterjeszteni amit kínálok. Most dolgozok egy projekten (mint programozó), ami külföldön már sokfelé igen jövedelmező és itthon is széles réteget érintene. Szerintem remekül ki lehetne aknázni a lehetőségeket, többek közt mert effektíve nincs ilyen szolgáltatás elterjedve Magyarországon, de nincs meg hozzá a kellő tudásom és pénzem.

Jenlegi tervem az, hogy ajánlatokat kérek marketingcégektől a terjesztésre és csináltatok egy üzleti tervet (rokon) majd elviszem az ötletet egy kockázati tőke céghez. Ha valaki rábólint akkor lényegében abszolút passzív jövedelemet fog hozni, mivel a honlap beavatkozás nélkül is kiszolgálja az ügyfeleket.


Csinált már valaki ilyet? Van hiba a gondolatmenetben? Szívesen venném ha valaki beszállna mellém az üzletbe aki tapasztaltabb terjesztés terén és ki tudnánk egymást egészíteni. Persze nem remélem, hogy itt az interneten komoly/megbízható partnert fogok találni, de akkor hol kéne keresnem?


2010. aug. 25. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egy privátban megírod, hogy miről van szó, akkor tudok segíteni.
2010. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne marketingcéget bizz meg, hanem egy saját embered, "vegyél fel" egy hozzáértőt. Sok marketingcég csak költi a pénzed reklámokra, pl. bannerek, amik már nem érnek semmit. Direkt eléréseket kell minél inkább gyüjteni, meg hogy az emberek egymás között terjesszék pl. közösségi oldalakon.
2010. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerijtem is saját embert vegyél fel marketingre,neki nagyobb érdeke hogy jól menjen a céged.
2010. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy értelmetlenek lennének? Én pont azért akarom nekik adni a pénzem, hogy így használják fel, csak okosabban, mint ahogy én tehetném. Az alkalmazottal az a baj, hogy akkor egy (ismeretlenre) kéne rábíznom a vállalkozás sikerét, ami nem biztos, hogy szerencsés ötlet, vagy...?
2010. aug. 25. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok: on-line marketinget tanulok, és azt látom, hogy sok a cég, de kevés a hozzáértő. Egy cégnél Te vagy az X ügyfél, mig a saját emberednek valóban ügye az, hogy felfuttassa a vállalkozást. Ha egy másik cégnek fizetsz, ott kifizeted tkp. az ottani kolléga munkabérét+haszon, mig saját magadnál csak munkabér van.
2010. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hol tanulod? Én is szeretnék, de már unom a könyveket kéne valami komolyabb... Akkor ezek szerint te értesz hozzá?
2010. aug. 26. 03:42
 7/8 anonim ***** válasza:
WOLF GÁBOR
2010. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont most iratkoztam fel a hírlevelére. Gondolom te is ebben a formában tanulsz tőle
2010. aug. 27. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!