Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nem hagyják dolgozzak, mit...

Nem hagyják dolgozzak, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy, most végeztem a sulival, sok szakmához értek, mindig is érdekelt minden, egyetemre iratkoztam, de olyanra hogy hétvégén kell majd menjek autó mérnök pontosabban, szóval lesz időm dolgozni, amit nagyon szeretek, de egy a bökkenő, apu nem akarja azt se hagyni hogy dolgozzak és azt sem céget nyíssak, tudnék autót szerelni, van traktorom meg értek az építéshez is

Szóval lenne egy jó pár szakma amit folytathatnék, a liceumot matek-infón végeztem emiatt nincs semmilyen diploma sem ezekről a szakokrol, de van egy intézet ahol tudnék kapni ilyen jellegű diplomákat, céget tudnék nyitni simán, az anyagi fedezék is megvan rá,de egyszerűen nem hagyják szüleim hogy dolgozzak munkahelyt mert azt mondjak hogy ott kihasználnak, céget meg pedig azért nem mert akkor sok adót stb kell fizessek, tehát így abban maradtam hogy semmit sem tudok csinálni, ami engem elszomorít. Egész életemben a munkára neveltek, most meg pedig bele huztak egér lyukba.

Mit tehetnék?



2021. jún. 14. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd meg apámat, hogy szerinte mi legyen. Aztán ha nem jön értelmes válasz, akkor csinálj azt, amit akarsz.
2021. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Húha.....! :)


Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz. :-D

2021. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Én is ezt mondanám, amit az első ír.


Oké, mindennek van buktatója vagy rossz oldala, de akkor mit mond mit csinálj? Mert ha csinálnád is amit akarsz, de mindenbe beleköt és a vége az, hogy semmit, akkor ő un bele, hogy eltart és abból lesz a vita.

2021. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik hiábavaló volt kiírni a kérdésem, mivel pont ma kaptam egy jó állást, amire apu rámosolygott és támogat, a közeli tejfeldolgozóba leszek majd karbantartó egyelőre amíg még járok egyeteme.
2021. jún. 15. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!