Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozás érné meg a...

Milyen vállalkozás érné meg a jövőben?

Figyelt kérdés

Én első sorban a mezőgazdaságra gondoltam, arra mindig is szükség lesz.

Vagy már a mezőgazdaság sem jó befektetésnek, vállalkozásnak?



2021. júl. 23. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Sok munka van vele az fix, tegnap olvastam indexen h a dinnye nagy szopo, nem tudom amugy. En semmikepp nem mezogazadasagot csinalnek, tul sok a kulso tenyezo ami nagyon durvan betehet
2021. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz tőke kell, kicsiben, gépek nélkül nem éri meg.
2021. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Meg nem árt érteni hozzá... Egyszer itt valaki gyümölcsöst akart telepíteni és meglepődött, hogy az első pár évben nem lesz még gyümölcs, csak több év után fordul termőre :-)
2021. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kicsiket megeszik a nagyhalak, ha nincs pár 100mFt-od esélytelen.
2021. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Mindenben lehet óriásit bukni. Olyan vállalkozás éri meg - minden területen, minden időben - , amit képes a vállalkozó profitábilisen üzemeltetni.


Erre nincs szabály, hogy ilyet hol lehet. Nem ettől függ, hanem attól, mennyire ért ahhoz, amit csinál, és mennyire látja át a saját üzleti folyamatait.

2021. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!