Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Chili paprikák egyéni vállalko...

Krisz.1998. kérdése:

Chili paprikák egyéni vállalkozás szinten külön engedély vagy végzetség nélkül is termeszthetők?

Figyelt kérdés
Érteni értek hozzá, mivel saját részre termesztem egy ideje, de elgondolkoztam rajta, hogy mi lenne, ha esetleg erre építenék vállakozást. A chiliből szeretnék termékeket is készíteni pl szószok

2021. szept. 1. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

e-tus.hu

De lehet jobban járnál őstermelőként.

2021. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kell engedély, és egy külön üzem hozzá (Nébih kompatibilis), mint minden élelmiszeripari vállalkozáshoz. Macera és túl telített csiliből már a piac itthon ahhoz, hogy megérje. Hisz egy kisebb piaci réteget vonz.
2021. szept. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Meg tán végzettseg is, azt nem tudom biztosra. Szóval én is azt mondom, kistermelői és őstermelői, egy teljes állású munka mellett. Mindkettőt ki kell váltani!
2021. szept. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 2. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!