Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri burkoló egyéni vállalko...

Megéri burkoló egyéni vállalkozónak lenni úgy, hogy csak egyedül csinálnám?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha ügyes vagy, precíz, és mellette még gyors is, persze hogy megéri.
2021. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Persze
2021. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen is, meg nem is. Arra számíts, hogy akármilyen precíz szakember vagy, tiéd az utolsó fázis, ami annyit jelent, hogy az addigi hibák, a te munkád alatt fognak megmutatkozni a legjobban. Ezeket a felületeket nagy eséllyel neked kell majd javítanod, sok mindenre menet közben derül majd fény. Jó előre lekell beszélni, hogy mire mennyit számolsz fel, mert utólag húzni fogják a szájukat. Elég stresszes lesz, főleg egyedül, és nagyon nehéz is lesz egyedül. Mindent neked kell hurcibálni, az összes anyagot, ha jön egy raklap 1m x 1m-es lap, amit mondjuk jó esetben csak 10 lépcsőfokon kell felhurcibálni egyedül, nem lesz túl kellemes. Tegyük fel, hogy abból a nagy lapból kell vágni 6 cm-es lábazatot, arra is jó lenne egy második ember, aki segít tartani. Sok idő egyedül, és megszakadsz. Én nekem nem érné meg, hogy rámenjen az egészségem.
2021. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy a legtöbb burkoló egyedül dolgozik, igen, megéri. Én pont ezért választottam ezt a szakmát, mert nem kell semmilyen alkesz segédet elviselnem meg pitiznem neki, mert már napi 25ért sem vállal senki segédmunkát.

Úgy lehet amúgy egyedül megoldani, hogy nem vállalsz bontást, anyagkiszállítást (az előző válaszolóval ellentétben mondanám, hogy szinte minden egyes csempebolt, praktiker stb úgy vállal szállítást, hogy oda rakják ahova kéred - nem kell lépcsőzni).

Meg kell tanulni vakolni, gipszkartonozni, hogy ne legyen szükséged másra és ne más szar munkájára kelljen burkolnod.

Ja és az 1x1 méteres lapokat szinte mindig erre specializálódott brigádok rakják, nem egy egyfős vállalkozó, itt maximum 90x30-as vagy 60x30-asokkal fogsz találkozni.

2021. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legnagyobb biznisz
2021. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!