Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valaki benne van a Jeunesse-be...

Valaki benne van a Jeunesse-ben? Milyen üzleti lehetőséget kínál

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy minden belépő után kapnak 300€-t. Valamint ha csapattagok hoznak be csoportba a megvásárolt termék 30%át. Valaki tudna erről pontosabb információt adni?

2021. nov. 13. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Olyan mint az összes többi MLM
2021. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak kerüld el messze az egészet.
2021. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem olyan mint az összes többi MLM mivel itt teljesen másnak tűnik a kifizetési rendszer
2021. nov. 13. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Ahogy elnéztem hogy milyen brutális árú belépési csomagjaik vannak, engem inkább emlékeztet az egész piramisjátékra.
2021. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

lehúzós MLM, tukmálhatod a cuccot a baráti körödnek, rokonaidnak.

Nem lenne gyomrom hozzá....


És igen, erősen pilótajáték-szagú...

2021. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az MLM csak egy pilótajáték fogkrémmel.
2021. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%
A Jeunesse kilóg a sorból.Nwm kell terméket tukmálni senkire. Lecsekkolhato a termék minden szempontból. Őssejttechnologia nincs másnak.En több betegségből gyógyultam ki. A covidot észre se vettem csak utazáshoz kellett a teszt, így tudtam meg hogy atestem rajta. Ha akarsz pénzt is keresni akkor a cég annyit vár, hogy havonta 1 terméket használj el.Persze kell a csapat, de nem neked kell behozni a népet. Elég kettőt.Olyan akciók vannak minden hónapban,hogy tudsz keresni. Van regisztrációs csomagok, de anélkül hogy tudsz véleményt mondani ha nem próbálod. En csak felhasználó vagyok, de így is lett csapatom mert baromi jók a termékek és szívesen jöttek hiszen megéri. 12 éves a ceg. Nézz utána
2021. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ajjaj.... :)

[link]

2021. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tavaly egy barátnőm akart rábeszélni, hogy csatlakozzam és majd hogy meggazdagszunk belőle :)

Szerencsére nem volt hozzá kedvem. Drága a belépőcsomag és több embert kell meggyőznöd,hogy szálljanak be ők is a " bizniszbe ".

Elméletileg utána megy a meggazdagodás magától, de ezt nem igazán veszem észre a barátnőmön és nem is beszél a dologról.

2021. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

“ Persze kell a csapat, de nem neked kell behozni a népet. Elég kettőt.”


Szóval de, neked kell behozni a népet.


Kötelező vásárlás is van. Kamutermék is. Beugró is van, csak adnak érte egy kis C vitamint.


Kuuuuuuurvanagy biznisz. Ha sok a hülye és pénzes haverod.

2021. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!