Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valaki benne van a Jeunesse-be...

Valaki benne van a Jeunesse-ben? Milyen üzleti lehetőséget kínál

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy minden belépő után kapnak 300€-t. Valamint ha csapattagok hoznak be csoportba a megvásárolt termék 30%át. Valaki tudna erről pontosabb információt adni?

2021. nov. 13. 15:02
1 2
 11/13 anonim válasza:
55%

Magyarország nem érte el azt a szintet, hogy harag nélkül kezelje az ilyen munkákat.

Mindenbe bele kell tenni a pénz és az időt.

Ha csinálsz a semmiből egy Kft. Ott is pénz kell hozzá és nem lesz egyből 15millios árbevételed.

Tanulni kell aztán csinálni és nem feladni.

Az emberek nagy része ezért hal meg egy coopban, mert nincs ereje végig csinálni vagy éppen belekezdeni valamibe.

Sok ember szereti az MLM-et. Társasági Munka ahol nem huzzák le a másik energiáját hanem próbál mindenki pozitivan hozzá állni a dolgokhoz. Ilyen tekintetben az MLM- esek sokkal jobb helyzetben vannak mint bármelyik más cég , mert igen is sokat számit a munkamorál!!!


Én próbáltam. Szerintem jelenleg a legjobb a Jeunesse. Viszonylag friss, sok új dologgal, havi frissitésekkel, akciókkal stb.

2021. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Aha én is próbáltam. Megvettem a 36 ezer ftos revitabluet majd úgy ment a hasam mint az itélet. Tanácskoztam "szakértőkkel" akik ajanlottak helyette még 2 másik fantasztikus terméket. Hát nem kértem belőle.

Ismerőseim is szedtek, használtak több terméket semmilyen pozitiv hatást nem fedeztek fel magukon. Igen biztos tovabb kellett volna szedniük, gondolom.

Meg azt hazudják természetes anyagok vannak a termékekbe. Nézd meg az összetevőiket. Nincs leirva E szám, mert a teljes nevüket használják. Pl: reserve-nél nem azt irják E 415, hanem helyette xantán. Az egy sürisütő anyag. És nem csak 1 ilyen van benne.

Ha én vitaminokat veszek vagy étrendkiegeszitőket mindig megnézem mi van benne. És a Jeunesse termékei közül egy sem győzött meg ebből a szempontból!

Továbba van ismerősöm aki csinalja es azt hiszi meg fog belőle gazdagodni. De az a vicc h ez már nem ez az 1. ilyen probálkozása mégis elhiszi, mert kimosták az agyát az online oktatásaikon.

Nem tud masról beszélni csak erről,azt hiszi hogy ha mindig ugyanazt hajtja akkor majd meggyőzi a rokonait meg az ismerőseit. Akciók pl. Jeunesse karkötő fantasztkius promoció....

2022. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ezek a szerek nem isten adta megoldó kulcsok

pontosan ugyan olyanok mint bármi más a boltba.

valakinek bejön valakinek nem

valaki a pepsit valaki a colát szereti:)

De attól meg nem kell haragudni csak mert neked nem jött be

magadat szidd hogy beleraktal pénzt... gondol arra hogy legalabb most már ismered "POZITIV" :D

2022. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!