Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik olyan vagy csak én...

Létezik olyan vagy csak én "álmodtam" ,hogy kezdő vállalkozásokat (magam munkanèlküliséggel bíró területen) segítik az elindulában( Nem csak pályázatokra gondolok)?

Figyelt kérdés

Észak Abaúj Cserehát lenne a székhely,mezőgazdaság főként de valami hozzá kapcsolódó. Támogatásokhoz általában kell 0.5-5 év!

Mezőgazdasági mérnök szakra jártam,de sajnos nem fejeztem be ez gondolom bürokráciában 0. De egy panel lakó asztalos(vagy bármi más)tól több gyakorlatban.



#mezőgazdaság #munkahelyteremtés #Abaúj #Cserehát #Hátrányosterület #Indulóvállalkozas
2021. nov. 14. 15:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Magas munkanélküliséggel*
2021. nov. 14. 15:03
 2/5 A kérdező kommentje:

Na újból! Észak-Abaúj ,Cserehát lenne a székhely,mezőgazdaság főtevékenység, de valami hozzá kapcsolódó plussz is lenne. Kezdetben minimum 4órás foglakoztatású munkavállalóval.

Támogatásokhoz általában kell 0.5-5 lezárt gazdasági év kell.


Mezőgazdasági mérnök szakra jártam,de sajnos nem fejeztem be ez gondolom bürokráciában 0. De egy panel lakó asztalos(vagy bármi más)tól több gyakorlatban.

2021. nov. 14. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezett pályázat meg program, kimondottan úgy hogy a procedúra közbe indítod el a vállalkozásod. De ezek egy pár hónapja futottak ki, és nem tudom, azóta van-e valami hír, hogy indítanak-e majd megint.
2021. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért lennék troll?? Pont hogy a két kérdés hasonló!
2021. nov. 14. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!