Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pènzből lehet bt.-t...

Áron kérdése:

Mennyi pènzből lehet bt.-t indítani?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés csak érdeklődés, úgyhogy az olyan válaszolók kérem kíméljenek meg akik csak azt írják, hogy nézzek utána, meg stb. 50,000 Ft om van megalapítani. A többi termékbeszerzésre rámegy. Kérlek azt is írjátok meg, hogy milyen részeinek mennyi az ára

2021. dec. 6. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
50 ezernél már az ügyvédi költséged is több lesz a cégalapítással. Miért kell neked bt, ha ilyen kevés pénzed van, miért nem jó az egyéni vállalkozás?
2021. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert nem egyedül szeretnék lenni
2021. dec. 6. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont erőteljesen el kell gondolkodni azon, hogy ha kettőtöknek 50 ezer forintja van mindenre (cégalapítás, termékbeszerzés, stb), akkor érdemes-e belevágni. A bt. törzstőkéjének nincs minimuma, de az ügyvédek általában az alapításért 50-150 ezer között kérnek. Aztán ott lesz a céges bankszámla költsége, könyvelő költsége (az is garantáltan 10 ezer felett lesz, de inkább a duplájánál kezdődik), és akkor még terméket akarsz beszerezni, plusz biztosan lesznek még költségeid ezeken kívül is (pl kamarának is megy egy ötezres kapásból). Elég necces (nem necces, lehetetlen) ez így szerintem.
2021. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
50000 van konkrétan az alapításra. A termékbeszerzés elviszi a többit.
2021. dec. 6. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, én azt hittem az egész büdzsé az 50 ezer. Hát még úgy is csücskös, ha csak az alapításra szánod azt a pénzt. Ha bemákolsz valami baromi olcsó kókler ügyvédet, akkor van rá esélyed. De inkább várjatok még egy hónapot és rakjatok hozzá még.
2021. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mennyiből lehetne biztonságosan elindítani?


Plusz még láttam olyan irodákat, hogy online elvégzik az egészet 20.000. Èrt. Ez akkor kamu?

2021. dec. 8. 07:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kamu, de minőségi ügyvédi munkát nem kapsz egy huszasért.

Duplázd meg az alapításra szánt összeget, abból már biztonságosabban megoldható. Aztáb ha marad belőle, az csak jó.

2021. dec. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, megduplázom, köszönöm szépen!
2021. dec. 9. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!