Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki szeretne vállalkozást indítani, de nem egyedül, hanem valakivel, de még nem talált társat hozzá?

Figyelt kérdés

én évek óta szeretnék vmi saját vállalkozást, de biztosan nem egyedül, hanem vkivel.

akivel összefogunk, együtt dolgozunk, tartjuk egymásban a lelket, közösen ötletelünk stb.

de nem találok hozzá partnert.


mindenképp családtaggal akartam, de a testvéremet nagyon leköti a családja, sok gyerek, vagy a legjobb bnőmmel, de ő is nagycsaládos lett, nekem nincs senkim.


2021. dec. 18. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
és mégis milyen vállalkozásban gondolkodtál?
2021. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát most már szinte bármibe benne lennék, ami tisztességes, és amit meg tudunk oldani.
2021. dec. 18. 19:37
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Én is gondolkodtam rajta, de nincs elég pénzem hozzá, még társakkal sem.
2021. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Akkor most te vállalkozó akarsz lenni vagy társulni akarsz egy meglévő, működőbe mint alkalmazott?
2021. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

vannak pályázatok.nekem azért lett volna jó a húgommal csinálni, mert ő fiatalabb nálam pár évvel, és 35 év alattiként az ő nevében adhatnánk be vissza nem térítendő vállalkozásindításra támogatást.



nagyon szeretnék saját vállalkozást, nincs már kedvem másnak talicskázni a pénzt, meg szenvedni a hülye főnökökkel.

a sajátomat akarom csinálni, olyannal együtt dolgozni, akit bírok, a magunkét építeni.

2021. dec. 18. 19:52
 6/15 A kérdező kommentje:

4


én vállalkozó akarok lenni, nem alkalmazott

2021. dec. 18. 19:53
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Mihez értesz?
2021. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
nagyon megéri vállalkozni, dől minden vállalkozó ismerősömhöz a pénz, eszméletlen
2021. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

8


Hihetetlen, de nekünk is férjemmel van egy vállalkozásunk és egyszerűen dől a lé.

2021. dec. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Mihez értesz és mennyi pénzed van a vállalkozás indításához?

2021. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!