Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki szeretne vállalkozást indítani, de nem egyedül, hanem valakivel, de még nem talált társat hozzá?

Figyelt kérdés

én évek óta szeretnék vmi saját vállalkozást, de biztosan nem egyedül, hanem vkivel.

akivel összefogunk, együtt dolgozunk, tartjuk egymásban a lelket, közösen ötletelünk stb.

de nem találok hozzá partnert.


mindenképp családtaggal akartam, de a testvéremet nagyon leköti a családja, sok gyerek, vagy a legjobb bnőmmel, de ő is nagycsaládos lett, nekem nincs senkim.


2021. dec. 18. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért valami ötleted csak kell, hogy legyen. Önmagában attól, hogy "bármi tisztességes" dologra indítasz egy vállalkozást, mert még támogatás is van rá, az még nem lesz nyereséges is. Kell egy jó ötlet, koncepció, piacon rés vagy piacszerzési lehetőség.
2021. dec. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Cegeladas oldalon tudsz ötleteket meríteni
2021. dec. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

"35 év alattiként az ő nevében adhatnánk be vissza nem térítendő vállalkozásindításra támogatást"

Te pénzt szeretnél. És nem vállalkozni. Különben leírtad volna mihez értesz magas szinten.

2021. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

10-es vagyok, rákérdeztem a konkrétumokra, de még privátba sem válaszolt, nemhogy itt.

Kérdező, ne is írj privátot - ezek után komolytalan vagy.

2021. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A vállalkozólét, ha maradunk az általánosságoknál, nagyjából összesen arról szól, hogy mennyire éberen tudsz szinte folyamatosan kiváló ötletekkel úrrá lenni akár a teljes káoszon, akár a hétköznapi fejlődésigény célszerű kielégítésén. Ha egy sakkjátszma lenne, te a kezdőlépésen gondolkodnál, míg az időd le nem telik. Pedig ez kőkemény villámsakk. Talán ne dédelgess ilyen álmokat, ameddig azt se tudod, eszik vagy isszák az egészet, mellé képtelen vagy nullára jutni magaddal, hogy merre indulnál. Ha más mondja meg, akkor neked nem jár nyereséghányad, ennyire egyszerű. Erre a horogra csak olyan halak fognak akadni, akik könnyűszerrel viszik az egészet a kezedből, mert nyilvánvaló a világtalanságod.
2022. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!