Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vannak sikeres life coachokat?

Vannak sikeres life coachokat?

Figyelt kérdés

Ismertek olyat, aki ebből él. személyesen, nem csak a sajtóból hallottatok róla. és ismertek-e olyat, aki fizet ilyen szolgáltatásért.


A lelkes ásványbörzén 2 nap is figyeltem 1 asztalt, ahol life coachokhoz lehetett menni. hát én nem láttam senkit nálluk egész börze alatt.



2021. dec. 21. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy vannak, rengeteg a buta ember, akiket le lehet huzni ilyenekkel.
2021. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Na, igen… Ez az abszolút papucsállatka-szint… amikor az ember rózsaszín filteres kóklerektől és kövektől várja a világmegváltást… 🤦‍♀️
2021. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Van, aki jó szakember, és van, aki nem.

Ezen a területen is így van. Nagyon is vannak jól képzett és rutinos szakemberek, akár nemzetközi szintű karriert is felépítve (ajánlom figyelmedbe a coach-ok szűrésére a Nemzetközi Coaching szövetség (ICF) ajánlásait. "Nagyobb" nevek a pályán, pl. Horváth Tünde (MCC) vagy Komócsin Laura (PCC).


És van a Mariska néni, aki ült egy 20 alkalmas "tanfolyamocskán" aztán a falu kócsa lett, az más szint, nyilván.

2021. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen, személyesen is ismerek és magam is tanultam. Nehéz kérdés ez, mert megfelelő szabályozás nélkül ez a szakma is megy a levesbe, ahogy nagyon sok más is. Lehet ezt jól csinálni, csak túl sokan vannak, akik szabályozás híján össze-vissza csinálják, szakmaiatlanul és rosszul, amivel még károkat is okoznak. És ez nagy gond, szerintem. Sokkal szigorúbban szabályoznám.
2021. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azokat keresd, akik kedvtelésből csinálják, de nem onnan jön a pénz! Persze sokkal nehezebb, néhol bántó, máskor meg teljesen magadra hagy a gondolataiddal a személyes válaszaidat megtalálni, szóval kényelmetlen dolog, na. De még mindig kevésbé kényelmetlen, mint évek után megébredni, hogy elmaradt a csoda.
2021. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
76%

Jó pár nagyon jó coachot ismerek, én is elvégeztem főiskolán. Nagyon jó tanáraim, szaktársaim voltak.


A coaching itthon még belépőszintű szakma mondhatni. Sokan nem ismerik, viszont mivel nincs szabályzva, rengeteg ilyen kis maszek önjelölt coachtréner és tréning van.


Voltam olyan rendezvényen, ahol pszichológusok mellett, coachok is voltak úgymond készenlétben, ha valakinek segítségre van szüksége. (kb. úgy mint fizikai szinten a mentők rendezvénybiztosításon)


Ha coachot keresel, olyan helyről keress aki főiskolán végzett, ICF, és állam által elismert képzesítést adó intézménynél pl. Pünkösdi Teológiai Fősuli, Corvinus, Károli, stb.

2021. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Ha már pont megjelent erről egy videó, érdemes megemlíteni, elég jól összefoglalja:

https://www.youtube.com/watch?v=wq0igzS_rg4

2022. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
23%
Jaj Attiska promó videóját inkább hagyjuk, mert rohadt szánalmas.
2022. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
52%

Kifejtenéd miért?


Kedves 8-as...

2022. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
48%
Én az összes retkes, kamu jóember coach köcsögnek szívből kívánom, hogy dögöljön meg. <3
2022. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!